شاه به صندلی شرقی منطقهای شورای اسلامی در دیدار با Odisha

دهلی نو: جلسه شرقی منطقهای شورای اسلامی برگزار خواهد شد در Bhubaneswar در Odisha در روز جمعه خواهد بود که ریاست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

شاه بعد از آدرس یک تجمع در حمایت از حقوق شهروندی (متمم) قانون در Janata میدان در اینجا حدود 4 ساعت. در شب او برنامه ریزی شده است برای دیدار با رهبران ارشد این Odisha واحد Bharatiya Janata Party.

این شورا جلسه ای برگزار خواهد شد در Lok Seva مرکز کنوانسیون در Bhubaneswar که در آن رئیس وزرای غرب بنگال, Bihar, Jharkhand و Odisha همراه با افسران ارشد دولت شرکت خواهد کرد. یک تیم از افسران ارشد از وزارت خانه بیش از حد خواهد شد در حال حاضر.

جدا از مسائل بین المللی بحث خواهد شد و در مرکزی مختلف رشد و نمو و برنامه ریزی به خصوص مربوط به راه آهن و زیرساخت های مرتبط با مدیریت بحران, خانواده سلطنتی در تولید زغال سنگ صندوق panchayats مستقیم از مزایای طرح انتقال پایگاه داده از Aadhaar کارت و مخابرات و اینترنت با کیفیت.

مسائل کالا و خدمات جمع آوری مالیات و محدود به زمان ارائه مرکزی بودجه را به این کشورها نیز خواهد آمد تا برای بحث و گفتگو.

روز شنبه, شاه مراجعه کنید Lingaraj معبد در Bhubaneswar قبل از پرداخت سجده در Jagannath معبد در پوری. طبق سنت باید مراجعه Lingaraj معبد قبل از پرداخت سجده در پوری معبد.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>