شبانه Azmi, Hema Malini بازداشت پزشکان

بمبئی: Veteran بازیگران شبانه Azmi, Hema Malini و Rishi Kapoor را محکوم کرده اند حمله به متخصصان پزشکی در ایندور.

پنج عضو تیم از وزارت بهداشت رفته بود به Taatpatti Bakhal روز چهارشنبه به قرنطینه بستگان و آشنایان از یک COVID-19 بیمار که سرکش و اوباش مورد حمله و آنها را با سنگ مجروح شدن دو زن ،

تصویری از حمله رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“احترام بگذارند. Dr Trupti و دکتر Raziya درست مدل نقش. و رفتار کسانی که حلیم و آنها را با سنگ شرم آور و زمینه صادر کند,” Azmi گفت در توییتر.

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار Hema Malini گفت: “در میان کل کشور با قدردانی از فداکاری های پزشکان و کارکنان بهداشت و پیراپزشکی می آید خبر از بی جا و حمله به آنها در ایندور توسط ناسپاس miscreants. چگونه می تواند یک حمله اراذل و اوباش افرادی که خطر زندگی خود را برای نجات ما ؟ غمگین! شرم آور است.”

کاپور به دادگاه تجدید نظر به هر کس به توسل به هر نوع خشونت در کارکنان پزشکی و پلیس.

“یک درخواست تجدید نظر به همه برادران و خواهران از وضعیت اجتماعی و مذاهب. لطفا نمی توسل به خشونت و پرتاب سنگ و یا مجازات. پزشکان و پرستاران و پزشکان پلیس و غیره..در حال به خطر انداختن زندگی خود را به شما را نجات دهد. ما باید برای پیروزی در این Coronavirus جنگ با هم. لطفا” کاپور گفت.

“شرم آور حمله بر سلامت کارگران که خطر جان خود را برای ما . این افراد باید مجازات شود,” Onir توییتی.

بازیگر Divyendu Sharma گفت: “ناراحت کننده ترین چیزی که من دیدم این صبح.. آیا این نحوه برخورد ما با ما پزشکان ؟ مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ ما چه هستند???? #COVIDIOTS #شرم آور است.”

بازیگر شیلپا شتی گفت: به جای حمله به متخصصان پزشکی باید گرد هم می آیند برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما متخصصان پزشکی در خارج وجود دارد در این زمینه به خطر انداختن زندگی خود را در حالی که حفاظت از ما. حداقل ما می توانید انجام دهید این است که گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و کمک به آنها آماده شدن برای نبرد آنها در حال مبارزه با” او در توییتر نوشت.

بازیگر Dipannita Sharma پیشنهاد کرد که متخصصان مراقبت های بهداشتی باید با توجه به حفاظت.

“متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال هدایت ما فرشتگان. بیایید لطفا هرگز فراموش نکنید که . ما باید مدیون آنها برای قرار دادن زندگی خود را در خط برای نجات دیگران. هیچ چیز نمی تواند توجیه حمله به آنها را. این یک رسوایی است. آنها باید با توجه به حفاظت در این زمان #coronawarriors,” او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>