کارگران جنسی در آلمان تقاضا که فاحشه خانه ها مجاز به بازگشایی

کارگران جنسی در آلمان تظاهرات در هامبورگ منطقه نور قرمز شنبه شب و خواستار آن است که کسب و کار خود را مجاز به بازگشایی دویچه وله گزارش داد.

فحشا قانونی است در آلمان با توجه به کسب و کار خودیو در واقع این صنعت ممکن است ارزش به مقدار 16 میلیارد دلار در آن کشور به تنهایی. اما جنس کار صنعت مانند بسیاری از صنایع دیگر در سراسر جهان به توقف screeching به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما اروپا به تدریج بازگشایی اقتصاد کوچک با میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر مجاز به استقبال مشتریان یک بار دیگر. قانونی و فاحشه خانه ها بسته باقی می ماند.

در هامبورگ منطقه نور قرمز در حدود 400 روسپی و فاحشه خانه اپراتورهای تظاهرات خواستار آن است که صنعت خود را مجاز به بازگشایی نیز هست.

“قدیمی ترین حرفه ای به کمک شما نیاز دارد” خواندن نشانه های برگزار شده توسط یک زن است.

“یک تکه از هامبورگ است که در حال مرگ کمک به نجات ما Kiez [محله],” جزئیات دیگر.

در جای دیگر یک زن ایفا کرد.

انجمن کارگران جنسی یک گروه حمایت از کارگران در این صنعت گفت: از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس چندین کارگران مجبور شده اند به طبقه تجاری خود را کار و خیابان به عنوان مخالف به تنظیم پذیرفت. Streetwalking در مقایسه با کار در فاحشه خانه ها غیر قانونی است, سازمان ملل متحد-بهداشتی و در معرض کارگران به خطر است.

HAMBURG, GERMANY - JULY 11: Sex workers protest against lockdown measures that are preventing brothels from reopening in Hamburg's red light district during the coronavirus pandemic on July 11, 2020 in Hamburg, Germany. Sex workers across Germany are demanding an easing of ongoing lockdown measures that are preventing them from resuming their work. While authorities have lifted lockdown measures for most businesses in Germany, some, especially for those that involve close physical contact, remain in place. Legal sex workers say they are being treated unfairly, claiming they have developed adequate hygienic measures to prevent the spread of the virus and point out that other businesses that require similar physical proximity, such as hair salons and tattoo parlours, have been allowed to reopen. (Photo by Morris MacMatzen/Getty Images)
  موریس MacMatzen / گتی ایماژ

سخنگوی یوهانا وبر اشاره کرد که دیگر کشورهای اروپایی در حال بازگشایی جنسی خود صنایع و coronavirus موارد نیست صعودی وجود دارد.

“در سوئیس فحشا مجاز شده است دوباره برای چهار هفته در حال حاضر و شده اند وجود دارد هیچ تاج موارد در ارتباط با فاحشه خانه بازدیدکننده داشته است در آنجا و سپس گفت:” وبر.

صرفا صحبت COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus نیست یک بیماری مقاربتی است, تا آنجا که آن را اعتقاد بر این بود منتقل شده از طریق مایع منی یا مایعات واژینال در راه است که دیگر بیماریهای مقاربتی هستند همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr. اما آن را غیر ممکن است برای انجام یک عمل جنسی در حالی که حفظ یک فاصله اجتماعی از شش فوت مقدار فضای مقامات بهداشتی مردم را تشویق به نگه داشتن از یکدیگر به منظور کند کردن گسترش ویروس.

وبر می گوید که کار جنسی انجام می شود در چنین راهی است که اقدامات احتیاطی در برابر گسترش ویروس.

“فحشا حمل می کند در معرض خطر بیشتری از عفونت از دیگر نزدیک به بدن خدمات مانند ماساژ آرایشی و بهداشتی و یا حتی رقص یا ورزش. بهداشت بخشی از کسب و کار در فحشا,” او گفت:.

در آمریکا در نوادا — یکی از دولت ایالات متحده که در آن فحشا قانونی است — فاحشه خانه ها بسته باقی می ماند با توجه به کلو-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>