هفت هنر تأمین کنندگان مالی پیوستن به نیروهای خود را برای ارائه $5,000 کمک های مالی به هنرمندان تحت تاثیر COVID-19

ائتلاف پشت هنرمند امداد استراتژیسازی در اخیر زوم تماس بگیرید. مشاور فرهنگی

پس از آن برای اولین بار آشکار شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس که قرار بود برای ضربه زدن آمریکای شمالی سخت هنرمندان و هنر کارگران در سراسر کشور را با بیان یک نیاز فوری و جامع حمایت مالی در سطح ملی. بر خلاف کشورهای دیگر مانند آلمان و ایالات متحده هیچ به وضوح مشخص شده در طرح محرک اقتصادی فدرال به صراحت طراحی شده برای حمایت از مستقل و یا خود اشتغالی کارگران خلاق آنها به عنوان مقابله با این بیماری همه گیر. همین دلیل است که ائتلافی از هفت هنر grantmakers که شامل Artadia خلاق سرمایه پایه و اساس هنرهای معاصر, نقشه, صندوق, ملی YoungArts پایه و آکادمی شاعران آمریکایی و ایالات متحده آمریکا هنرمندان حاضر تصمیم به راه اندازی هنرمند امداد یک ابتکار جدید است که بودجه برای ارائه $5,000 امداد کمک های مالی به هنرمندان در مواجهه با شرایط اضطراری مالی با توجه به خرید اینترنتی از COVID-19.

به منظور درخواست برای اعطای هنرمندان را فقط باید برای بازدید از طرح وب سایت و پر کردن یک مختصر نرم افزار ترسیم نیازهای خود را. “نگرانی اصلی این است: آیا حاد نیاز دارد؟” سوزی Delvalle, رئيس جمهور و مدیر اجرایی خلاق سرمایه گفت: ناظر. “به طور خاص ما در حال صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به غذا و مسکن و دارو و مهد کودک; آن را واقعا در مورد اکثر موارد فوری. وجود یک سیستم قرعه کشی به مطمئن شوید که ما در حال به نمایشگاه به عنوان ما می شود و اگر شما نمی توانید [اعطای] در ماه اول از شما خواسته شده به درخواست دوباره ماه دوم.”

همچنین نگاه کنید به: Gagosian خواهد شد شروع خود را آنلاین ‘هنرمند کانون توجه’ سری با کار توسط سارا Sze

اولیه راه اندازی صندوق شامل 5 میلیون پول دانه از بنیاد اندرو دبلیو ملون و اضافی $5 میلیون همسان مختلف شرکت پایه. هنرمند امداد پیش بینی بودن قادر به جایزه 100 هنرمندان یک هفته با $5,000 تا 1 سپتامبر. به علاوه هنرمند تلاش های امدادی را نیز شامل COVID-19 نظرسنجی برای هنرمندان خلاق و کارگران است که طراحی شده توسط آمریکایی ها برای هنر و که خواهد شد مورد استفاده برای شناسایی بهتر نیازهای متزلزل فرهنگ آمریکایی کارگران به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

برخی از سازمان ها مانند هلن Frankenthaler بنیاد باید متعهد به دادن بودجه هر دو به هنرمند و امداد رسانی به دیگر طرح های در حمایت از هنر و کسب و کار. “هنر ضروری است به ما روانی و عاطفی رفاه و به عنوان یک راننده از اقتصاد” الیزابت اسمیت مدیر اجرایی هلن Frankenthaler بنیاد در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما ارزیابی و در نظر گرفتن تمام پیامدهای این بیماری همه گیر در هنرمندان و هنر زمینه ما می دانیم که از آن خواهد شد به ارائه کمک در طول یک دوره بهبودی طولانی. ما چند سال تعهد به این تلاش های امدادی را تکمیل بنیاد حمایت مستمر خود در مشارکت با سازمان های هنری در سطح ملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>