Seth Meyers را نشان می دهد آنچه شما باید خواندن به عنوان میزبان از قلم امریکا جایزه ادبی

Seth Meyers در 25 Annual Critics’ Choice Awards. دیوید Crotty/پاتریک McMullan via Getty Images

بعدی پنج شنبه, آوریل 2 سازمان PEN آمریکا خواهد شد و توزیع آن سال 2020 قلم امریکا جایزه ادبی در یک مراسم به میزبانی Seth Meyers اواخر شب تلویزیون میزبان محبوب داور از طعم خوب و روشنی به خواننده مشتاق. علاوه بر توزیع در مجموع $330,000 در جوایز به نویسندگان و مترجمان در نه دسته بندی های مختلف قلم امریکا نیز توزیع افتخاری و حرفه ای-دستاورد تمجید به چند نویسندگان و نمایشنامه نویسان ایم که کمک به فرهنگ برجسته در راه است. نمایشنامه نویس تام استوپارد را دریافت قلم/مایک نیکولز نوشتن برای عملکرد جایزه برای Leopoldstadt, آخرین بازی در مورد یک خانواده یهودی در وین که فرار از پوگروم در اوایل قرن 20th. دریافت قلم/Nabokov جایزه دستاورد بین المللی ادبیات خواهد بود M. NourbeSe فیلیپ یک چند وجهی نویسنده که بدن از کار reckons با Diasporic هویت.

“پرورش و جشن بین المللی ادبیات مرکزی به رسالت قلم امریکا جایزه ادبی; ما به دنبال قهرمان اصلی و امیدوار نویسندگان از جامعه جهانی و ترویج کار خود را به یک آمریکایی مخاطبان” کلاریس Rosaz Shariyf های قلم آمریکا, مدیر برنامه های ادبی در بیانیه ای گفت:. “این سال ما فوق العاده افتخار به افتخار چنین فوری و متنوع صداهایی که ما می دانیم که باید از این قدرت برای بیدار همدلی و بازتعریف گفتمان عمومی.”

همچنین نگاه کنید به: Kara واکر, Nan Goldin و بیش از 600 هنرمندان دیگر تایید ساندرز برای رئیس جمهور

استوپارد برای مثال به ندرت خطاب زندگی خود را در درون خود تولیدات خلاق, اما آخرین بازی چیزی است که از یک استثنا: استوپارد بزرگ شدم در حالی که به طور فعال به فرار ظهور ایدئولوژی نازی و چهار پدربزرگ و مادربزرگ خود را به قتل رساندند در اردوگاه های کار اجباری. دیگر آفرین در سال جاری مراسم عبارتند از: نویسنده و سردبیر Rigoberto گنزالز خواهد شد که دریافت قلم/Voelcker جایزه برای شعر و نمایشنامه نویس تانیا Barfield خواهد شد که دریافت قلم/لورا پلز بنیاد بین المللی تئاتر جایزه. در طول زمانی که اعتبار متنوع نوشتن به طور مداوم در حال سوال و برافراشته در برابر نیروهای قدرتمند قلم تعهد آمریکا به دفاع از نویسندگان بی شمار از زمینه های مختلف ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>