سرنا ویلیامز نشان می دهد انعطاف پذیری خود را در منحنی-بغل کردن, سیاه Jumpsuit در Instagram

سرنا ویلیامز نشان داد انعطاف پذیری خود را در تازه ترین عکس در Instagram صفحه و طرفداران آن دوست داشتن. در به اشتراک گذاشته تصویر از یک لبه پنجره رساند و خودش را در یک دست به عنوان او کشیده و او را دلخواهی مناسب بدن در طبقه. ستاره تنیس عینک همه jumpsuit سیاه و سفید در eyecatching تصویر که شامل یک یار یقه و هندسی محض پانل در bodice و آستین. او زوج نگاه با تطبیق صندل حال و sported آنچه به نظر می رسد اویزان گوشواره مروارید. او عینک قهوه ای و سایه فر سست و آنها به نظر می رسد شده اند در حال حرکت هنگامی که عکس جامعی بود.

عکس انباشته بیش از 65 ، 000 لایک در کمتر از یک ساعت و بیش از 750 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران raved بر روی تصویر.

“این تصویر شگفت انگیز است!!! برو دختر!” یک نفر نوشت.

“Give me back my لبه است که شما ربوده دختر بچه” یکی دیگر اضافه شده است.

“من قسم می خورم زن شما در حال گرفتن جوانتر و جوانتر دوم” یک سوم اظهار نظر.

دیگران شگفت زده در ستاره تنیس شگفت انگیز و انعطاف پذیری.

“چگونه شما انجام این کار sis? من فقط ظهور زانو من در تلاش برای انجام این کار مطرح” یک چهارم فن اظهار داشت.

این jumpsuit برخی از توجه به عنوان به خوبی با طرفداران حاکی از این است که آنها می خواستم برای خرید یک یا چند.

در زیرنویس 23-زمان گرند اسلم برنده نشان داد که یک تکه پوشاک است از eponymous مد نام تجاری. او همچنین تبلیغ آن به عنوان یک ساز و برگ بزرگ برای هر کسی که می خواهد مرکز توجه و یا به “ذبح در em” را به عنوان او آن قرار داده است. در حالی که سرنا نمی به اشتراک گذاری نام طراحی یک نگاه با نام تجاری Instagram صفحه نشان داد که او عینک خود را “نیکول مش جزئیات Jumpsuit” از این شرکت در بهار سال 2020 مجموعه است. با توجه به توضیحات محصول این jumpsuit ساخته شده از سیاه و سفید کشش پارچه گره و شامل پد شانه های جانبی-شلوار جیب و یک مرکز زیپ پشت. آن را در حال حاضر قیمت برای $98.

این است که به سختی اولین بار است که سرنا را لرزاند یکی از طرح های خود را در یک پست در Instagram صفحه. در پست قبلی او عینک یک جفت تنگ شلوار سبز از خط تولید لباس خود را که مخروطی در مچ پا و شامل جیب در پاها. شلوار چسبیده به منحنی او یک واقعیت تاکید سرنا را مطرح و زاویه عکس.

“باید… بدون آن @سرنا Seraya شلوار #thicc #allmine,” او نوشت: در عنوان ،

این Seraya شلوار در حال حاضر در فروش برای $79 در سرنا نام تجاری وب سایت و در دسترس هستند فقط در زیتون سبز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>