‘فروش غروب ستاره کریستین کوئین می گوید او واقعا بیمار’ با کروناویروس در روز عروسی خود را

فروش غروب ستاره کریستین کوئین می گوید او مبارزه با کروناویروس در روز عروسی خود را در ماه دسامبر گذشته. ستاره Netflix واقعیت نشان می دهد باز در مصاحبه اخیر نشان می دهد که این ویروس مخوف که او را برای یک ماه فقط به عنوان او رد و بدل پاکستان با میلیونر شوهر مسیحی ریچارد.

در مصاحبه با Goss چتکه شما می توانید در اینجا مشاهده کنید, کریستین گفت رویای او عروسی زمستان بود خدشه دار کنیم.

“من واقعا بیمار در روز عروسی من” کریستین گفت. “من در واقع تا به حال که من در حال حاضر می دانم که بود تاج. من واقعا بیمار در اواخر ماه دسامبر و ما در حال سفر بودند. من بیمار بود برای حدود یک ماه است که ما فیلمبرداری شد.”

کریستین گفت که او تا بیمار با این ویروس این است که او نمی تواند حتی لذت بردن از سنتی لباس عروس نقاط عطف.

“من نمی توانستم حتی یک حزب لیسانس” به فروش غروب ستاره گفت. “من خیلی bummed در مورد آن است. که قطعا بالا اما یک کم در همان زمان.”

The cast of 'Selling Sunset' attend the Critics' Choice Real TV Awards at The Beverly Hilton Hotel on June 02, 2019 in Beverly Hills, California.
  غنی خشم / گتی ایماژ

در این مصاحبه کریستین گفت که او تا به حال صمیمی عروسی با حدود 75 مهمانان. او عینک لباس سیاه به سرزمین عجایب زمستانی مضمون مراسم است.

در حالی که طرفداران در حال حاضر می دانم که او بسیار بیمار در روز بزرگ کریستین قادر به رسیدن به, عروس, حالت و عروسی او رفت و به عنوان برنامه ریزی شده. در علاوه بر این به یک افت جعلی برف قوها سیاه و شاه و ملکه تاج و تخت برای عروس و داماد, کریستین راه می رفت پایین راهرو در او سیاه و سفید سفارشی لباس شب برای یک کوارتت زهی پخش آوا مکس ‘شیرین اما روانی” با توجه به جهان وطنی.

کریستین رئیس, Jason اوپنهایم گفت: بیان که یکی از یک نوع عروسی بود “مجنون” و “وصف ناپذیر” و او اضافه کرد که کریستین واقعا می داند که چگونه به پرتاب یک رویداد. او اشاره نمی کند که عروس شد و بیمار با این ویروس است که باعث سلامتی در سراسر جهان همه گیر.

در علاوه بر این به او coronavirus بیماری کریستین وجود دارد گفت: در پشت صحنه درام در عروسی خود را و است که یکی از شرکت ستاره Chrishell Stause به ظاهر سختی که وجود دارد و راه می رفت. در زمان فیلمبرداری Chrishell شد عمده مشکلات زناشویی با او سپس-شوهر این است که ما بازیگر Justin Hartley. هارتلی برای ثبت طلاق از فروش غروب ستاره در اواخر ماه نوامبر سال 2019 فقط قبل از اینکه کریستین دسامبر عروسی.

کریستین عروسی و برنامه ریزی فرایند برجسته خواهد شد در فصل سوم از فروش غروب آفتاب هنگامی که buzzy واقعیت نشان می دهد بازگشت به Netflix در ماه اوت است. پر زرق و برق مسکن ستاره در Netflix بکشد آمار در کنار Chrishell, زرق و برق, مریم فیتزجرالد, مایا, Vander, Davina Potratz, Amanza اسمیت رومن کلاه سر گذاشتن و بالا پایان املاک و مستغلات کارگزاران برت و جیسون اوپنهایم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>