‘فروش غروب ستاره Amanza اسمیت رنج می برد سوم-سوختگی درجه از یک فاجعه Churro-ساخت حادثه

فروش غروب ستاره Amanza اسمیت است که گرفتن یک استراحت از پخت و پز churros پس از یک فاجعه حادثه منجر به درد و رنج خود را از سوم درجه می سوزد. او گفت صفحه شش که دست راست خود را در حال حاضر نگاه “مثل یک مومیایی” پس از بستری در بیمارستان.

با توجه به خروجی اسمیت در بیمارستان بستری شد برای تقریبا در کل دو هفته.

او و دخترش نوح بودند ساخت این رفتار شیرین هنگامی که روغن داغ “فقط منفجر شد از تابه.” در نتیجه انفجار ناشی از یک مقدار قابل توجهی از نفت به همه چیز خیس از او دست به بازو. خوشبختانه به نظر نمی رسد مانند او پدر بود ضربه در تیراندازی.

“این دیوانه بود. آن نگاه مانند چیزی از یک فیلم. پس من رفتم به بخش سوختگی در USC و آنها را یک دیوانه, روش دردناک و من در بستر مانند یک هفته.”

اسمیت دارای دو فرزند است اما گفت: سوختگی شدند به مراتب دردناک تر از زایمان. بر اساس آنچه او گفت در صفحه ششاین به نظر می رسید واقعی درمان ممکن است صدمه دیده بیشتر از واقعی آسیب است.

با توجه به مرکز سوختگی در UW, سلامت, سوم-سوختگی درجه به عنوان کسانی که نفوذ هر دو لایه بیرونی و درونی پوست که بدان معنی است که آنها می توانند به طور بالقوه تحت تاثیر قرار عضلات و استخوان زیر.

درمان به طور معمول شامل پیوند پوست. صدمات کوچک به طور بالقوه می تواند درمان خود را, اما اگر آنها بزرگتر از یک “پنجاه درصد قطعه” آن “باید پیوند زده و یا آن را بهبود نمی یابد.”

Amanza Smith attends the 2017 Tony Awards at Radio City Music Hall
  برایان Bedder / گتی ایماژ

“آنچه را که آنها باید انجام دهید برای درمان آن دردناک ترین چیزی که من همیشه احساس در تمام زندگی من,” او گفت:.

خوشبختانه اسمیت است در نهایت شروع به احساس طبیعی در برابر او پس از اقامت در بیمارستان. با این حال او اضافه کرد که او تا به صفر برنامه را بیشتر churros در آینده است. پرستاران تلاش برای منحرف کردن او از درد در طول درمان و تلاش برای ایجاد گفتگو با پرسیدن در مورد درمان شیرین.

آنها تعجب اگر پس از همه, درام, مکزیکی دسر حداقل طعم خوب و این که آیا او را بیشتر از زمانی که او منتشر شد.

“من مانند ‘OK کسی می تونه لطفا توقف گفتن کلمه churros?’ من هرگز می خواهم برای دیدن یکی دیگر از churro دوباره,” او گفت: خروجی.

در دیگر فروش, غروب, اخبار, star, Jason اوپنهایمر گزارش شده است که ضعف های رزومه از دیگر عوامل املاک و مستغلات از جان گذشته به کار برای شرکت خود. چهار روز پیش Inquisitr گزارش داد که اگر چه او در حال حاضر به استخدام او تا به حال مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید که باید در آینده تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>