کتاب های خودیاری می روند اما تنها در راز

کمک به خود: بسیار بدخیم نوع است که تعجب موفقیت با کتاب های صوتی Elice مور/Unsplash

خود به کمک نوع کتاب است و تفرقه دسته. برخی فکر می کنند از این راهنما به عنوان راز به باز کردن قفل شخصی سلامتی و آرامش درونی یا ثبات مالی; کتاب است که به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری حل رابطه خود گلایه و منجر به یک زندگی از ثروت است. دیگران خود به کمک راهرو و بلافاصله التماس کردن به یک صحنه شبیه به یکی از جنسیت و شهر که در آن شارلوت سرمایه گذاری را که ستیز بخش از کتابفروشی و خودش را احاطه گریه مشتریان.

اما صرف نظر از افکار خود را بر روی نوع آن را به یک کلاس از مواد خواندن است که ادامه خواهد داد به تحمل. چه عجیب است که در حالی که آن را اب و هوای تمام اببس و جریان از صنعت چاپ و نشر یکی از کسانی که اخیرا محبوب شاخه به نظر می رسید به خود کمک قابل توجه افزایش می دهد: کتاب های صوتی. در سراسر ترین-گوش-به لیست بر روی سیستم عامل مانند لیبی و شنیدن شما به طور منظم پیدا کردن کتاب های خودیاری که موفق به رتبه در نزدیکی بالای لیست به صورت فیزیکی کتاب و یا کتاب های الکترونیکی که اغلب قرض گرفته شده و یا خریداری شده است. به عنوان محبوبیت جهانی برای ثبت کتاب شما به راحتی می توانید دانلود و خلاصه از طریق یک جفت هدفون دستاوردهای بخار محبوبیت برای کتاب های صوتی به نظر می رسد برای apace.

همچنین نگاه کنید به: محبوب ترین کتاب های نیویورک در حال خواندن در حالی که فاصله اجتماعی

با توجه به انجمن ناشران آمریکایی, دانلود صوتی افزایش 19.8 درصد از فوریه 2019 به فوریه سال 2020 و غیر داستانی, کتاب های صوتی افزایش 10 درصد از سال 2018 به سال 2014و با کمک به خود به عنوان یکی از اصلی ترین زیر شاخه ها.

“کمک به خود است که همیشه در لیست بالا و من فکر می کنم این دلیل است که مردم می خواهم به یاد بگیرند و آنها با استفاده از چیزهایی مانند رفت و آمد و سفر به بهتر خود می گوید:” میشل کاب, مدیر اجرایی , صوتی, انجمن ناشران.

کاب گزارش می دهد که اکثر مردم گوش دادن به کتاب های صوتی در طول رفت و آمد به محل کار آرامش قبل از خواب و یا در حالی که انجام یک سرگرمی مانند بافندگی و یا راه رفتن. کلیدی برای کمک به خود محبوبیت یافت نشد ممکن است در این واقعیت است. هیچ کس نباید شرمنده که مایل به بهتر کنند اما این درست است که خود کمک به حمل چیزی از ننگ. مصرف کتاب خود را در مورد شکستن عادات بد در محل کار و یا روابط به سادگی ممکن است چیزی است که شما نمی خواهید خود را همکار مسافران برای دیدن شما مشتاقانه خواندن. به طور مشابه, آن را به سادگی آسان تر به پرتاب در یک کتاب صوتی شما ممکن است کمی chagrined در خرید به اگر شما به خودتان بگویید این فقط یک همراهی خود را به فعالیت های تولیدی.

اما در همان زمان آن را کنجکاو است که این روند نمی توان گفت به در نظر گرفتن محل در پادکست میباشد. قطعا خود کمک پادکست وجود دارد اما نه با محبوبیت کتاب های صوتی. دوباره آن ممکن است این پایین می آید به درک عمومی از این نوع. منتشر آشنایی آنها یک درجه از اقتدار که پادکست لزوما باید که کتاب صوتی تولید کنندگان مراقب کشت. برای مثال در هنگام انتخاب راوی کاب می گوید: “یک راوی می تواند باعث شکستن و یا یک کتاب صوتی.” ناشر تصمیم می گیرد اگر نویسنده کتاب و یا یک حرفه ای راوی صدای ضبط. بر خلاف شیوه زندگی یا سلامت پادکست کاب می گوید بسیار متفاوت مهارت های مورد نیاز, به روایت یک کتاب صوتی. یکی باید زیر و بم صدای خود و برآورده کردن انتظارات خواننده را در جهت این کتاب را به زندگی می آیند در حالی که پادکست بسیار بیشتر مکالمه.

البته کتاب های صوتی در ادامه به محبوب در سراسر ژانرهای و سیستم عامل های مختلف برای گوش دادن را نشان می دهد محبوب های مختلف روند. اما آنچه روشن است این است که به لطف افزایش مصرف کنندگان مشتاق به گوش دادن به کتاب خواندن با صدای بلند کمک ممکن است نه تنها گرفتن افزایش, اما شاید حتی باز کردن دروازه جدید “خوانندگان” قرار تنها با این کار از پرداخت مراجعه به کتابفروشی یا کتابخانه محلی خود کمک بخش. در حال حاضر شما می توانید فهرست آنلاین و پیدا کردن توصیه های شما به دنبال در حالی که در اجرا از انجام ماموریت و یا به یکی از بسیاری از قریب به اتفاق کارهایی که ممکن است شما را به نوبه خود برای کمک به خود در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>