مراقبت از خود در طول COVID-19: اینجا چرا و چگونه شما می توانید نگه داشتن ناخن های خود را تمیز

بلند و براق کردن ناخن ها یک زمین پرورش برای باکتری ها و میکروب ها است. در اینجا چگونه شما می توانید نگه داشتن خود را امن است.

Long ناخن ها یک سر چشمه برای میکروب ها و باکتری ها. و در طول زمانی که کروناویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی; این مسئولیت ما را به اطمینان حاصل شود که ما اجازه ندهید غرور آمده در راه ایمنی است.

با خود قرنطینه شما نمی توانید بازدید از سالن به صورت منظم خود را مانیکور و پدیکور. بنابراین این ممکن است زمان برای خلاص شدن از شر خود را از ناخن های بلند. با شستن مداوم و sanitising دست و صد چیز دیگر است که شما نیاز به مراقبت از در این دلتنگ بار بهترین کار این است که اجازه دهید انگشتان دست خود را و ناخن بود به عنوان کم-تعمیر و نگهداری به عنوان امکان پذیر است.

در اینجا چگونه شما می توانید آن را انجام دهید.

نگه داشتن آنها را کوتاه

این غیر قابل مذاکره است. حتی اگر شما هرگز رفته خود را بدون ناخن های بلند شما ممکن است بخواهید به آن خوب فکر کردم. در حالی که ناخن های خود را رشد می تواند در هر زمان سلامت خود و کسانی که در اطراف شما می تواند در معرض خطر است. برش ناخن های خود را; البته ترک 1-2 میلی متر سفید نشان میدهد. چرا که برش آن را بیش از حد کوتاه می تواند از بین بردن مهر و موم در برابر ناخن, تخت, باز کردن انگشت خود را از بالا به عفونت داخل.

همچنین هر چند اجباری نیست شما می توانید فایل آنها را برای نرم و صاف لبه.

clean nails

نگه داشتن آنها را لهستانی-رایگان

که آیا شما باید ژل رنگ و یا بنفش در آن بهترین و به آرامی آنها را خاموش ناخن های خود را با استفاده از خفیف استون حل شده است. و با اجتماعی فاصله شما صفحه اصلی تمام وقت, بنابراین شما ممکن است بخواهید به فقط اجازه دهید ناخن های خود تنفس می کنند.

نکته مهم در مورد شما رفتن به بیمارستان برای یک COVID-19 آزمون پزشکان را به محل oximeter پالس در نوک انگشتان خود را که کمک می کند تا آنها را تشخیص اشباع اکسيژن خون. در این صورت برخی از متخصصان پزشکی معتقدند که ناخن جلوگیری می کند مناسب خوانش به برخی از درجه است.

غذا خوردن سالم برای استحکام ناخن

اگر ناخن شما خشک و شکننده آن زمان به خوردن غذاهای که می تواند کمک به شما در ساخت ناخن شما سلامت. ماندن در منزل و در طول این زمان نیز به معنی اضافی و تمیز کردن مناسب. که بدان معنی است که شما می خواهم با استفاده از دست های خود را در حال حاضر بیشتر از همیشه. بار روی کربوهیدرات های پیچیده مانند برنج قهوه ای و جو; میوه ها سرشار از آنتی اکسیدان ها مانند موز کیوی و انگور به عنوان به خوبی به عنوان greeny سبزیجات برگ دار مانند اسفناج و کلم برگ, سبزی های فوق العاده قوی ،

آن زمان برای انطباق با تغییرات در شیوه زندگی که به ما خدمت می کنند. بهداشت اولیه زیبایی می توانید صبر کنید.


همچنین بخوانید: ضد عفونی آسانسور, Rs 50K جریمه: مراحل اصلی توسط جوامع مسکن به ضرب و شتم COVID-19


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>