سلنا گومز پرداخت $4.9 میلیون دلار برای Tom Petty سابق انسینو عمارت

سلنا گومز مدال دیگر به اندوخته Tom Petty سابق انسینو عمارت. Tibrina روی ناچاری/FilmMagic

وجود دارد یکی دیگر از نوازنده حرکت به دیر افسانه ای راک استار Tom Petty سابق انسینو صفحه اصلی. سلنا گومز فقط خریداری خانه های لس آنجلس که خرده سفارشی-ساخته شده در سال 1989.

شش اتاق خواب, 8.5-حمام عمارت رفته از طریق چند remodels پس خرده زندگی وجود دارد—در واقع آن را به یک جای کثیف گذشته است.

همچنین نگاه کنید به: تام برادی است فقط یک موضوع را با اجاره Derek Jeter را تمپا صفحه اصلی

یک عمدا ایجاد حریق سوزانده اصلی خانه در سال 1987 در حالی که خرده و سپس همسر جین Benyo بودند و هنوز هم در داخل با خانواده خود را. پس از آتش سوزی تخریب بسیاری از خانه, خرده تصمیم به بازسازی کل ملک با مقدار زیادی از ویژگی های سفارشی. هنگامی که موسیقی آیکون طلاق Benyo در سال 1996 او به پایان رسید تا به نگه داشتن خانه هر چند او گزارش بعد از دست این اقامت به سلب حق اقامه دعوی در 2015. در یک نقطه بعد از آن متفاوت مستاجر در خانه گزارش حاضر به تخلیه و یک تیم SWAT مجبور به درگیر شدن.

اواخر نوازنده Tom Petty سفارشی-ساخته شده در صفحه اصلی. اندرو چانه/گتی ایماژ برای ABA

به هر حال که بود همه چیز حل و فصل شود و خانه شده است به طور گسترده بازسازی در سال های پس از. گومز پرداخت اخیر مالک $4.9 میلیون دلار برای اقامت در انواع. گومز که منتشر شد سومین شماره یک آلبوم نادردر اوایل سال جاری هنوز دارای چهار اتاق خواب خانه Studio شهر که در آن او شده است تلاش برای فروش پس از سال 2018 است.

زیادی جلوی ورود منجر به گومز جدید 11,483 فوت مربع و به یک اتاق با سقف بلند و یک سنگ-روکشی شومینه. نیز وجود دارد یک اتاق خانواده با آجر-قاب شومینه.

آشپزخانه دارای آجر سفید لهجه با کاررا کانتر سنگ مرمر یک مرکز جزیره و صبحانه نوار صندلی. علاوه بر این وجود باز بیشتر اتاق ناهار خوری رسمی با یک دیوار از ویندوز است که ویترین حیاط خلوت.

یکی دیگر از فضای زندگی در اصل صحنه به عنوان یک “theater-in-the-دور” در هر یک از مثال های برگزار شده توسط Coldwell Banker Real Estate broker جید میلز.

وجود دارد دو استاد سوئیت, از جمله یکی در طبقه اصلی با دو پستو شومینه و دو حمام.

خرده اصلی استودیو ضبط فضا بود و هنگامی که به طبقه پایین و هنوز هم وجود دارد یک غرفه پر سر و صدای هر چند سطح پایین تر نیز در حال حاضر شامل یک انبار شراب, آشپزخانه, den, سالن بدنسازی, اتاق ماساژ و مهمان suite.

خارج وجود دارد آلاینده سنگ عرشه اطراف استخر به همراه یک آشپزخانه در فضای یک خانه کوچک و نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری انکلاوها.

حتی اگر Benyo داد تا این انسینو اقامت او scooped تا دیگر از ویژگی های است که طرفداران Tom Petty and the Heartbreakers خواننده گروه خواهد بود هیجان زده در مورد—در سال گذشته Benyo پرداخت $175,000 برای شوهر سابق او به خانه دوران کودکی در گینسویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>