سلنا گومز تحت پیگرد سازندگان ‘لباس برای همیشه لطفا برای – بازی یک ظاهر طراحی شده’ به اتهام سرقت شباهت

سلنا گومز تحت پیگرد سازندگان بازی لباس برای همیشه لطفا برای – بازی یک ظاهر طراحی شده به اتهام سرقت شباهت او و سبک, گزارش, Rolling Stone.

این بازی های iOS در دسترس از طریق فروشگاه برنامه اپل است. این اجازه می دهد تا بازیکن را به تبدیل شدن به یک سبک مجازی که می تواند به ارائه مشاوره به قابل توجه افراد مشهور مانند Gigi Hadid, Kim Kardashian, و بیشتر.

در توضیحات رسمی می گوید بازیکنان می توانند “تعامل با زیبا ترین مدل ها و مشاهیر; امثال کارداشیان, شدید, بیانسه, تیلور, و بیشتر خواهد شد حذف شده و درخواست برای مد خود را توصیه!”

سلنا و تیم حقوقی هستند را متهم به برنامه با استفاده از یک تصویر از پوشش Flare magazine برای ترویج بازی خود را.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که با استفاده از سرقت شباهت او “باعث ایجاد این تصور نادرست است که او تایید کرده است بازی و یا چیزی برای انجام با این بازی.”

او تحت پیگرد تا 10 میلیون دلار خسارت هر چند مقدار واقعی مشخص خواهد شد در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه نیز آمده است که بازی پر از باگ و دارای امتیاز پایین در رسمی اپل فروشگاه App. سلنا تیم نیز تصریح می کند که این بازی به سرقت رفته اشکال جسمانی خودت منع کن از دیگر افراد برجسته در این بازی مانند کسانی که قبلا ذکر شد در این مقاله است.

با توجه به کت و شلوار سازندگان پشت لباس برای همیشه رفت و در مورد استفاده از سلنا تصویر در یک شیوه ای مخرب و نه به دنبال او و یا او تیم را تایید استفاده از تصویر خود را در بازی.

وجود دارد که اگر سلنا بودند به سرمایه گذاری زمان و منابع به بازی های موبایل آرنا او می تواند مشکل حرکت رو به جلو با توجه به بازی اتهام استفاده غیر قانونی از تصویر خود را.

سلنا وکیل الکس واینگارتن است به نقل گفت: “سلنا گومز نماد سبک است. این یک فاحش نقض سلنا حقوق که ما را به طرح دعوی با شور و نشاط برای پشتیبانی کردن.”

به مسائل بدتر لباس برای همیشه لطفا برای گزارش تلاش می کند برای فریب کاربران خود را به ساخت “در بازی خرید در مقادیر آنجا که $99.99 به صندوق خیالی صرف” و “باز کردن ویژگی های.”

انواع گزارش می دهد که microtransactions به خصوص ناراحت کننده به “دوست پسر” خواننده که ظاهرا سخت کار می کند تا با دقت معاون کشیش بخش همه چیز را به او تأیید بنابراین به عنوان نه به او منجر جوان fanbase گمراه.

به طور خاص او ترجیح میدهد برای انتخاب پروژه هایی که پیشبرد “اهداف خود و تصویر خود را به عنوان یک الگو برای جوانان است.”

سنگ نورد در تلاش برای دریافت در تماس با چند تن از متهمان از جمله MutantBox Interactive Ltd. و Forgame Holdings, اما نه شرکت بازگشت و درخواست خود را به صورت نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>