وزیر امور خارجه مایک Pompeo حیله گر می کند Jab در جان بولتون در توییتر

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نظر می رسد poking سرگرم کننده در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در یک صدای جیر جیر اخیر که در آن او به اشتراک گذاشته یک عکس از خود را ظاهر می شود به خنده در خبری که بولتون شده بود از کار اخراج شده توسط کاخ سفید است.

Pompeo را صدای جیر جیر آمد در یک روز زمانی که بولتون شده است بصورتی پایدار و محکم در سرفصل با تشکر از کتاب جدید خود در مورد دولت و انتشار اولین عمده مصاحبه.

بولتون و Pompeo باید butted سر هر دو کار به طور مستقیم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست خارجی و Pompeo ساخته شده است که هیچ راز بزرگ از عدم احترام به بولتون.

این عکس که به نظر می رسد به یک تصویر از تلویزیون پخش Pompeo دیده می شود خنده در حالی که این خبر در حال اجرا در زیر او اعلام ختم بولتون اشتغال در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Pompeo توییتی عکس درست لحظاتی پس از مصاحبه با بولتون منتشر شده در دیلی تلگرافکه در آن دولت سابق رسمی اعلام کرد که او نمی تواند در حمایت از رئیس جمهور برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر با توجه به تپه.

همان مقاله به نظر می رسید به حفاری بیشتر در دولت با بولتون اعلام کرد که او را حمایت احتمالی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. با توجه به تپهیک سخنگوی بولتون را تکذیب کرد که سابق مشاور امنیت ملی برنامه ریزی شده برای حمایت از نامزد حزب دموکرات گفت که او نمی خواهد حمایت یکی از احزاب اصلی در پاییز.

وزیر امور خارجه به نام بولتون در آینده کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است و Pompeo به احتمال زیاد احساس می کند او دلیلی برای فکر کردن به شدت از بولتون پس او را متهم Pompeo از زباله-صحبت کردن رئیس جمهور پشت سر خود را.

Pompeo در پاسخ به این اتهام در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته گفت که “من خواندن این کتاب گزیده ای از من دیده ام منتشر جان بولتون در حال گسترش است یک تعداد نهفته است به طور کامل چرخید و نیمه حقایق و آشکار باطل.”

وزیر خارجه آمریکا به صحبت کردن در برابر بولتون کتاب گفت که وجود دارد بیش از یک ادعای نادرست در این کتاب که نشان می دهد که رئیس جمهور ساخته شده است که معاملات با قدرت های خارجی است که بهره خود را از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بیش از مردم آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما نگهداری یک جبهه متحد گفت که بولتون یک از کارکنان سابق ناراضی بود و او اجازه رفتن از دولت او موقعیت با توجه به عدم تداوم با رئیس جمهور در مورد مسائل سیاست خارجی.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شد مقامات دولت متهم بولتون به طور مداوم مایل به شرکت در درگیری که با رئیس جمهور چشم انداز روابط بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>