کاتبان بازگشت به خانه حمله پلیس

حیدرآباد: رسانه پرسنل بازگشت به خانه پس از ساعت وظیفه تا به حال طعم تلخ high-handedness از حیدرآباد پلیس شهر سه شنبه شب ، روزنامه نگاران معاف از مستند محدودیت بودند و چسبناک توسط برخی از مردان در لباس با وجود نشان دادن هویت خود مقالات.

این رنگ پریده حادثه رخ داده در پایان Begumpet پیر روگذر اجرا می شود که بیش از Fathenagar nala. رئیس اداره (Telangana) از هندو راوی ردی مورد آزار قرار گرفته بود و حمله توسط دو زیر بازرسان و سه پاسبان از Begumpet ایستگاه پلیس حتی پس از شناسایی خود را به عنوان یک روزنامه نگار. آقای ردی بود در راه خانه خود را پس از وظیفه خود را هنگامی که این حادثه حوالی 10.15 بعد از ظهر

این موضوع را به اطلاع DGP M Mahender Reddy, حیدرآباد, کمیسر پلیس Anjani کومار, DCP (شمال) کلمشور Shingenavar و دیگر مقامات ایرانی صحبت کرد که به آقای ردی و پرسش در مورد حادثه.

با توجه به دولت سفارش شماره 45 صادر شده در پنج شنبه شب رسانه های چاپی و الکترونیکی مشخص شده اند به عنوان خدمات ضروری در طول این مستند برای مهار گسترش COVID-19 در Telangana.

حداقل یک دوجین روزنامه نگاران از جمله یک زن بودند در حال انتظار برای موانع برداشته شود. به عنوان برخی از دیگران نیز انتظار, رسانه های پرسنل را به پلیس نشان داد هویت خود کارت و درخواست شده است که آنها اجازه رفتن به آنها به عنوان بخشی از خدمات ضروری است. درخواست نیست عملکرد هر نتیجه و پرسنل پلیس کوبید روزنامه نگاران با باطوم. پلیس حتی بیرون ریختن خشم خود را در وسایل نقلیه از روزنامه نگاران.

نه توقف در آن, آنها شفاهی مورد آزار قرار گرفته در filthiest زبان و بحث با آنها. پلیس همه را مجبور به گرفتن برخی از مسیر دیگر که انحراف از خود را به طور منظم مسیر.

در میان رگبار گلوله از lathi-اتهام و سوء استفاده کلامی خبرنگاران هشدار بالای برنج در اداره پلیس در مورد نقض معافیت به رسانه های اعطا شده توسط دولت.

حادثه رخ داده در روز اول از مستند که باعث می شود یک تعجب می کنم که چگونه پلیس را به انجام خود را در روز آمد.

مشابه حادثه زمانی صورت گرفت که یک siasat.com خبرنگار بازگشت از دفتر خود را از طریق Ravindra Bharati دایره نزدیک Telangana دولت و مجلس است. بازرس پرسید: او را به متوقف کردن خودرو و سپس او را ضرب و شتم هر چند او خود کارت شناسایی و حمل یک دوربین در پشت او.

بازرس پلیس فریاد زد: “تصرف cheyi bandi توقیف cheyi, kattu challan kattu” توقیف وسیله نقلیه خود را و خوب او با سنگین challan.

حوادث مشابه از high-handedness توسط پلیس گزارش شده توسط روزنامه نگاران از روزنامه های مختلف و کانال در سراسر سه commissonerates از حیدرآباد Cyberabad و Rachakonda سراسر دوشنبه.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>