صفحه Rohingyas برای COVID-19 در حیدرآباد اردوگاه: MHA

حیدرآباد: اتحادیه وزارت خواسته است تمام دولت های ایالتی از جمله Telangana دولت برای صفحه نمایش Rohingyas برای Covid-19 ماندن در اردوگاه.

در رسمی ارتباطی به دولت K Srinivasu این MHA معاون وزیر امنیت داخلی-بخش گفت که Rohingyas ساکن در اردوگاه ها در حیدرآباد با حضور در Tablighi Jammat Ijtema در Mewat در هاریانا و از این رو آنها تا به حال به غربالگری بیماری همه گیر.

این MHA نامه نشان می دهد که Rohingyas بود نیز بازدید Nizamuddin مرکز در دهلی نو. و آنها با حضور Ijtemas و دیگر جماعت مذهبی از TJ

صفحه اصلی وزارت ارتباطات گفته بود که امکان تماس با آنها Covid-19. Rohingyas زندگی در Shram Vihar شاهین باغ و دهلی نو که رفته بود به TJ, فعالیت های در حال بازگشت به اردوگاه های خود را. حضور Rohingyas پس از حضور در TJ کار نیز گزارش شده است که از Derabassi در پنجاب و جامو.

بنابراین Rohingyas و مخاطبین خود را ممکن است نیاز به غربالگری Covid-19. بر این اساس اقدامات لازم باید در این زمینه در اولویت معاون وزیر اضافه شده است.

وجود دارد Rohingyas اردوگاه در Balapur در حومه شهرستان در حالی که یکی دیگر از اردوگاه در Narketpally در نلگندا منطقه. دولت باید بنا به گزارش ها در حال حاضر به نمایش بسیاری از این اردوگاه ها.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>