اسکاتلندی, مدل بروک Lynette قرار می دهد در یک نمایش پایه دار در محصول بالا و دیزی Dukes

اسکاتلندی, مدل بروک Lynette محبوب در Instagram به دست Brookelyn به تازگی به او در زمان صفحه و wowed او 1.1 میلیون طرفداران با تصویر.

در ضربه محکم و ناگهانی 29-سال-مدل های قدیمی دیده می شود می تواند تکان دادن رنگ نارنجی ruched محصول بالا است که اجازه داده او را به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او رخ در حالی که همچنین قرار دادن سبک سگي معده بر روی صفحه نمایش کامل. نه تنها این, اما او همچنین flaunted و جوهر ران از طریق او نحیف کوتاه. او تکمیل او لباس با یک جفت شفاف پاشنه بلند صندل ارائه شده است که پاهای او را با حتی بیشتر دراز نگاه کنید.

در همراهی با او امضا سبک بروک – که در ابتدا رز به شهرت به عنوان سر حلقه دختر برای رزمندگان قفس مبارزه قهرمانی – عینک, حداقل, آرایش. این نرم افزار شامل شن و ماسه رنگی, پایه یک, برهنه-صورتی سایه ای از رژ لب صف چشمان یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو و تعریف ابرو. به سطح شیب دار بالا, زرق و برق, مدل نیز تا به حال او را کاملا آراسته ناخن با رنگ سفید لهستانی.

بور, بمب, عینک گیسوان پایین و به آنها اجازه داد تا به آبشار بیش از شانه های او و کافی شخص. از نظر لوازم جانبی او تنها تصمیم گرفتند برای یک سازمان دیده بان طلا در دست راست نگه داشتن آن ساده و در عین حال ظریف است.

به ژست برای عکس این دختر می تواند دیده می شود ایستاده در وسط یک خیابان در برابر پس زمینه از برخی از درختان نخل. او ایستاده بود با گسترش پاهای او را از هم جدا نگاه مستقیم به دوربین و فلش یک نرم لبخند که ذوب قلب بسیاری از. با توجه به geotag ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شد در بورلی هیلز کالیفرنیا.

در زیرنویس این مدل با اشاره به برخی از ویژگی ها و اطلاع طرفداران او که جدا از داشتن پاهای او وفادار است و رفتار مردم با احترام. او همچنین نوشت که قوام و ثبات نیز بخشی از شخصیت او.

همانطور که از نوشتن این مقاله, ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 28,000 دوست دارد و بیش از 240 نظرات که در آن طرفداران و پیروان ستایش مدل برای خود شکل و زیبا به نظر می رسد و باران او را با متعدد تعارف.

“وای تو فوق العاده زرق و برق دار” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“شما نماد زیبایی!” دوم کاربر chimed در.

“شما مشخصه از شما به آمریکا رفت. وحشی!” یک سوم پیرو به اشتراک گذاشته شده خود را مشاهده است.

“شما آنقدر داغ, زیبا و دلفریب, انگیز و زیبا” یک چهارم تحسین گفت.

طرفداران دیگر استفاده می شود کلمات و عبارات مانند “غیر واقعی” “فوت” و “طبیعی بمب” به ستایش hottie.

جدا از طرفداران او و پیروان ضربه محکم و ناگهانی نیز توسط بسیاری از بروک همکار, مدل, استمناء, مشاهیر و اثرگذارندهها. این شامل Ciara Madden و Dj هانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>