Scott Disick گزارش بررسی به ناتوانی در هفته گذشته بعد از عود به مواد مخدر و سوء مصرف الکل, اما پس از عکس به بیرون درز ستاره در تمام نقاط شمال تسلیم در کلرادو او ظاهرا خیلی ناراحت است که او تصمیم گرفت برای بررسی خود را.

TMZ گزارش می دهد که Disick نیز برنامه ریزی برای شکایت تسهیلات برای نقض حریم خصوصی خود را پس از اجازه می دهد عکس ها به نشت به مطبوعات.

عکس های به بیرون درز ستاره در مرکز روز دوشنبه و پس از این واقعیت ستاره شنیده در مورد نشت او گزارش چپ تسهیلات برای بازگشت به لس آنجلس که در آن او زندگی می کند.

Disick, بررسی خود را به ناتوانی شنبه گذشته و شایعات می گویند او برای دریافت کمک برای کوکائین و الکل است. این Keeping Up with the Kardashians ستاره معروف با تلاش الکل مسائل برای سال در واقعیت نشان می دهد قبل از مقابله با شیاطین او.

او شده است در داخل و خارج از ناتوانی حداقل 3 بار و در بیمارستان بستری شده است حداقل یک بار برای مسائل مربوط به سوء مصرف مواد است.

اما استرس و انزوا از قرنطینه اعمال شده توسط ایالتی کالیفرنیا رهبران گزارش باعث شد او را به مبارزه با سلامت روان خود را.

Disick وکیل پیت بول مارتی خواننده را انکار می کند و گزارش می گوید که خانه flipper بررسی خود را به ناتوانی طوری که او می تواند مقابله با از دست دادن پدر و مادر خود را که به طور ناگهانی در عرض چند ماه از یکدیگر است.

“در تلاش برای در نهایت به نظر می آیند و مقابله با درد است که اسکات بوده است در سکوت رنج می برند برای سال های بسیاری به علت مرگ ناگهانی مادر خود را پس از مرگ پدرش 3 ماه بعد اسکات تصمیم به بررسی خود را به یک مرکز نوتوانی در هفته گذشته به کار خود صدمات گذشته” خواننده گفت.

خواننده اضافه شده که اجازه می دهد رسانه ها برای به دست آوردن دسترسی به عکس های او را در این مرکز درمانی به منزله نقض اگر HIPAA اساسنامه. تیم حقوقی خود را می گوید که عکس گرفته شده بود توسط یک کارمند به عنوان او به بررسی امکانات.

پس از چک کردن در او گزارش آزمایش COVID-19 و سپس قرنطینه در مجموعه. پس از ویروس تست برگشتم منفی او اجازه داده شد برای ارتباط برقرار کردن با دیگر بیماران است.

یک منبع می گوید که او را باز کرد تا در مورد مشکل با سابق خود – به احتمال زیاد یک مرجع یا صوفیه ریچی یا Kourtney Kardashian – و او بود که با داشتن مسائل را با بچه های خود. او نیز ظاهرا ذکر شده مشکل برخورد با گذشته خود است. این منبع افزود که او نازک و ادعا می کرد که خسته و پس از رفتن را از طریق برداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im