SC باعث می شود COVID-19 تست رایگان از هزینه هدایت خصوصی Labs به اتهام هزینه برای آن

راس دادگاه دستور داده است که تمام دولتی و خصوصی آزمایشگاه تست انجام COVID-19 تست به صورت رایگان.

Even جهانی به موارد Coronavirus را در صدر 1.5 میلیون سازمان جهانی بهداشت (WHO) در ادامه به اصرار دولت به سطح شیب دار بالا تست برای COVID-19.

“بدست آوردن ظرفیت و تست. اگر شما نمی دانید که شما یک آتش شما نمی توانید آن را می گوید:” دکتر مارگارت هریس که Coronavirus تیم پاسخ.

در حالی که شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اجازه داده است 51 خصوصی آزمایشگاه در سراسر کشور به انجام آزمایشات برای COVID-19 آمار نشان می دهد که وجود داشته اند کمتر از 50,000 آزمون است که تجویز شده است در این کشور تا کنون.

عدم در دسترس بودن تست کیت و در برخی از ایالت ها قوانین شده اند که اعمال را ساخته اند آن را دشوار است برای خصوصی labs به تابع. برای مثال برخی از ایالت ها مانند کارناتاکا تامیل نادو و گجرات را ممنوع مجموعه خانه.

در 31 مارس سال 2020 منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده در دیوان عالی کشور توسط مدافع Shashank Deo Sudhi به دنبال یک جهت به اطمینان حاصل شود که باعث می شود دولت COVID-19 امکانات تست رایگان برای شهروندان در سراسر کشور است.

تست, تست و آزمون.

راس دادگاه در نظر گرفتن شناخت از این واقعیت است که آزمایش های بیشتری نیاز است از ساعت کارگردانی کرده است که تمام تست اینکه آیا در حال انجام در یک مورد تایید دولت تسهیلات و یا مورد تایید آزمایشگاه خصوصی باید انجام شود تا عاری از هر گونه اتهام.

دادگاه ساخته شده مشاهده زیر:

“پیدا کنیم پریما یک ماده در ارسال از () درخواست که در این زمان از فاجعه ملی اجازه خصوصی Labs به اتهام 4500 تومان برای غربالگری و تایید آزمون COVID-19 ممکن است در استفاده از بخش بزرگی از (این) جمعیت این کشور و هیچ فرد بود محروم تحت COVID-19 آزمون به دلیل عدم پرداخت هزینه از (این) دربسته در محیط مقدار 4500 تومان. آن است که قبل از اینکه ما که تا جایی که آزمایشگاه های دولتی نگران هستند که COVID-19 آزمون انجام شده است را رایگان از هزینه.”

دو قاضی نیمکت رهبری توسط قضات Ashok بوشان و Ravindra S Bhat بیشتر به ذکر است که بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه را “نقش مهمی بازی در شامل مقیاس (که) همه گیر با گسترش خدمات بشردوستانه در این ساعت از بحران ملی.”

را توجه داشته باشید از این و اطمینان حاصل شود که شما را به اطمینان حاصل شود که بیشتر مردم دریافت تست و استفاده کامل از این نظم است.


همچنین بخوانید: COVID-19: صاحبخانه شما را مجبور به پرداخت اجاره بها/تخلیه? در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>