SBI کارت IPO مشترک 18 درصد تا اواسط روز در روز 1

دهلی نو: SBI کارت IPO مشترک 18 درصد تا کنون در یک روز و آن مناقصه را در 5 مارس.

SBI کارت و پرداخت خدمات اولیه ارائه عمومی یا IPO باز برای اشتراک در روز دوشنبه و تا 1.45 بعد از ظهر آن گذشته مشترک 18.38 درصد و در اولین روز از این موضوع به عنوان در هر NSE داده است.

این شرکت در حال حاضر مطرح تومان 2,769 کرور از 74 لنگر سرمایه گذاران از جمله 12 وجوه متقابل.

IPO دریافت 1.84 کرور مناقصه توسط 1.45 p. m. در مقایسه با این موضوع اندازه 10.03 کرور داده ها از ملی بورس (NSE) نشان داد.

SBI کارت و خدمات پرداخت – کارت اعتباری arm از بزرگترین کشور وام دهنده بانک دولتی هند (SBI) – با هدف بالا بردن اطراف تومان 10,350 کرور روپیه از طریق سهام از جمله سهام جدید به ارزش 500 تومان کرور روپیه و یک پیشنهاد برای فروش 13.05 کرور سهام.

SBI کارت دومین صادر کننده کارت اعتباری در کشور با سهم بازار از 18 درصد است. SBI کارت و خدمات پرداخت ثابت کرده است یک گروه قیمت تومان 750-755 هر سهام و سهم مناقصه تحت IPO.

بزرگترین قدرت شرکت SBI را نسب که با نام تجاری است که بسیار قابل اعتماد. اعتبار کارت-به-کارت اعتباری نسبت به SBI کارت می ایستد در 3.7 درصد برای SBI کارت در مقایسه با 45 درصد از HDFC Bank 28 درصد برای بانک محور و 18 درصد برای ICICI بانک که نشان می دهد دامنه برای SBI کارت معدن SBI مشتریان.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>