Saweetie Teases یک عصر جدید در محصول بالا & Fat, کوتاه, در حالی که تاب موهای بافته

Saweetie در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن تعدادی از عکس های جدید که می تواند برای یک دوره جدید در مورد آمده است. افزایش رپ ساختمان شده است مشخصات خود را در دنیای موسیقی, آرایش و مد به دست آورده و خودش یک زیر وفادار.

برای تازه ترین ها از “نوع من” hitmaker حیرت زده در یک محصول سفید بالا با تسمه نازک. در مورد لباس ها نمایش داده می شود او دکولته و midriff. او زوج این گروه با بالا waisted skintight, کوتاه, از همان رنگ و رفت و پابرهنه برای این مناسبت است. Saweetie sported او تا قفل در نوارهای و لوازم خودش را با آنچه در ظاهر به مو کلیپ از گل. او را در بزرگ نقره ای نگین دار اویزان گوشواره عینک گردنبند با آویز طلا و کاربردی براق لب. این “یخی Grl” songstress تصمیم گرفتند برای مژه نادرست و طولانی اکریلیک ناخن.

در ضربه اول Saweetie آپلود یک کولاژ است که شامل سه عکس از خودش. در پایین به عنوان خوانده شده “من بیش از حد خوب برای رفتن به عقب و جلو با شما” است که می تواند شعر را به یک تک آینده. در یک صدای جیر جیر از ماه گذشته Saweetie زیر نویس او selfies با همان جمله است. او برچسب آیکون موسیقی, Brandy Norwood در Instagram photo اما نیست دولت چرا.

در اسلاید بعدی, او عکس دراز کشیده و با آرنج در حال استراحت بر روی فرش خزدار. این “Sway با من” سرگرم نگاه کردن در لنز دوربین با شدید بیان.

در قاب سوم او به اشتراک گذاشته تصویر پلاروید. او دستگیر شد دراز کشیده و در مقابل او قرار می گیرد و یک دست بر روی صورت خود. Saweetie خیره شد به طور مستقیم در دوربین و مطرح هر دو پا.

در پنجمین و آخرین عکس او جامعی برگزاری دلار اسکناس در دست او است. او بیش از نگاه به راست و جدا از لب های او.

برای او عنوان Saweetie hashtagged او ها با “PBM.” در توییتر او توضیح داد که در آن ایستاده بود برای Pretty B*tch موسیقی.

“The Pretty B*tch اجرای موسیقی در راه است! من نیاز به هوای تازه استعداد خلاق است. ضربه بزنید در” او گفت:.

Saweetie همچنین توضیح داد که او به دنبال “یخی کارورزان” به کار با او.

در طول پنج ساعت او ها متصلب تا بیش از 273,000 دوست دارد و بیش از 2000 نظر اثبات به محبوب با 5.2 میلیون پیروان.

“من در واقع میخوام گریه چون از چگونه زیبا شما” یک کاربر نوشت.

“تصور کنید که این لعنت قشنگ” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“شما بسیار زیبا هستند ، اظهار داشت: یک سوم فن.

“شما شبیه یک باربی نسخه ویژه” یک چهارم تحسین اظهار نظر و اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>