Saweetie سهام چگونه قرنطینه تحت تاثیر رابطه او با دوست پسر Quavo

Saweetie و Quavo هنوز رفتن قوی با وجود اینکه قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از قرنطینه آغاز شد و در ایالات متحده در ماه مارس بسیاری از زوج ها شده اند گیر کرده زیر یک سقف به عنوان یکی دیگر. افزایش زمان به تنهایی مشکل است برای برخی از زوج و منجر به مجموعهای از طلاق و breakups در طول چند ماه گذشته.

در حالی که برخی از جفت ممکن است تلاش برای پیدا کردن عشق خود را برای یکدیگر Saweetie مشترک با ما هفتگی است که روال با Quavo است که تقریبا همان است که در آن قبل از قرنطینه. او گفت که او و دوست پسر او از دو سال در حال حاضر در لگن ملحق قبل از آن شروع و نیست و فضای مورد نیاز به عنوان رتبهدهی نشده است.

“قبل از قرنطینه ما صرف مقدار زیادی از زمان با یکدیگر به طوری که آن را واقعا نمی که متفاوت” Saweetie به اشتراک گذاشته. “ما خوشبختانه ما هر دو معتاد به کار, بنابراین او را به خاطر متمرکز سوم Migos آلبوم و من با تمرکز بر روی پروژه بعدی این نوع کسب و کار به عنوان معمول و ما به نوعی فقط به ارمغان آورد کار ما خانه.”

Saweetie و Quavo شده اند در آتلانتا از وقت خود را در قرنطینه آغاز شد. در حالی که او زندگی می کند با Migos phenom, Saweetie اعتراف کرد که او نمی به او هنگامی که او کار بر روی موسیقی خود را. “من از نوع” هنرمند در حال حاضر 0n یک آلبوم قشنگ B**ch موسیقی که نشان دهد بیشتر از محدوده خود را به عنوان یک هنرمند. به جای تنها dishing از چند آهنگ Saweetie می گوید آینده پروژه را به 10 آهنگ برای طرفداران خود را به لذت بردن از.

“من مانند یک خرچنگ زاهد گوشه نشین وقتی که می آید به موسیقی من” او به اشتراک گذاشته. “من می خواهم به همه چیز را کامل و پس از آن همه نشان می دهد آنچه که من مشغول به کار بر روی.”

Quavo و Saweetie شروع آشنایی در سپتامبر سال 2018 است. پس از شایعات شروع به گردش در اطراف خود ارتباط آورده بودند به مقدم, طرفداران زن و شوهر قادر به دیدن خوب خود را از شیمی با هم در این ویدئو برای آهنگ خود را “کار من.” پس خود را عاشقانه شروع شد و آنها به نظر می رسد در چند فرش قرمز با هم صحبت می کنند و از روی علاقه از هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی. با توجه به شرط بندی اخبار, Saweetie همچنین مطمئن ساخته شده Quavo لذت بردم تولد 29 خود در ماه آوریل است. اگر چه زن و شوهر تا به حال به صرف روز خاص خود را در خانه آنها تا به حال یک حزب برای رپر پر از نوشیدنی های موسیقی و واقع بینانه به دنبال “Martell” کیک. Saweetie جشن مرد با پوشیدن یک پیراهن با یک رجعت عکس از Quavo او به عنوان عکس نشسته بر دامان خود را به عنوان او مخابره برای دوربین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>