صرفه جویی در زندگی ‘شرط’ برای نجات شغل: که صندوق بین المللی پول

ژنو: این که صندوق بین المللی پول و روسای اصرار جمعه که صرفه جویی در زندگی یک “شرط لازم” برای صرفه جویی در معیشت در coronavirus همه گیر — یک بحران آنها به نام “یکی از بشریت تاریک ترین ساعت”.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: گرفتن COVID-19 ویروس را تحت کنترل داشت: لازم است برای احیای فعالیت های اقتصادی — هر چند آنها اعتراف کرد آن را دشوار است به اعتصاب تعادل راست.

اقتصاد جهان شده است کوبیده توسط ویروس و ارتباط مستندات با بیش از نیمی از جمعیت این سیاره در زیر برخی از نوع از اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

COVID-19 تن کشته و بیش از 50000 نفر در حالی که بیش از یک میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“به عنوان جهان در پاسخ به COVID-19 کشور پس از کشور مواجه شده است باید برای جلوگیری از گسترش ویروس در هزینه آوردن آن جامعه و اقتصاد به یک وقفه” Tedros و Georgieva نوشت: در مقاله مشترک خود در روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف.

“در صورت وجود یک تجارت را: یا صرفه جویی در زندگی می کند و یا صرفه جویی در معیشت. این یک غلط معضل — گرفتن ویروس تحت کنترل است و اگر هر چیزی یک پیش نیاز به صرفه جویی در معیشت.”

همه گیر اقتصاد “در هم تنیده’

این جفت ارز گفت که در بیش از حد بسیاری از کشورها — به ویژه آنهایی که فقیر — سلامت سیستم “آمادگی برای یورش” از COVID-19 بيمار و خواست متحده به اولویت بندی هزینه های بهداشت و درمان.

“این دوره از جهانی بحران بهداشتی و سرنوشت اقتصاد جهانی در حال جدانشدنی در هم تنیده. مبارزه با این بیماری همه گیر است که یک ضرورت برای اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن” آنها نوشت.

“ما درخواست تجدید نظر مشترک است که در یکی از بشریت تاریک ترین ساعت, رهبران باید گام به گام در حال حاضر برای مردم ساکن در بازارهای در حال ظهور.”

آنها گفتند فعالیت های اقتصادی شد “سقوط” به عنوان عفونت و همه گیر اقدامات کنترل آسیب دیده و کارگران شرکت و زنجیره تامین در حالی که شرایط مالی سفت شد.

این مقاله گفت که یک رکورد 85 کشور دنبال می شد صندوق بین المللی پول تامین مالی اضطراری و واشنگتن مبتنی بر نهاد بود دو برابر آن واکنش اضطراری ظرفیت از 50 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار — به طور موثر ساخت دو بار به عنوان مقدار پول در دسترس به عنوان قبلی در شرایط اضطراری.

صندوق بین المللی پول کل ظرفیت اعطای وام توسط $1 تریلیون.

که مستقر در ژنو گفت: این می تواند کمک کند در هماهنگی با تسهیل پیشبرد قراردادهای خرید برای حیاتی تجهیزات پزشکی.

“همانطور که همه ما با هم کار کنند با کمی زمان و منابع محدود است و ضروری است که ما تمرکز بر روی حق اولویت برای صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفت: Tedros و Georgieva.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>