ساوانا Prez نشان می دهد مجسمه و بدن Flaunts رخ در تمرین مجموعه

ساوانا Prez به او پیروان زیادی در بدنسازی-honed رقم در آخرین Instagram به اشتراک بگذارید. عکس اضافه شد به صفحه او در روز سه شنبه و فن پایه بوده است دوست داشتن دید.

این تصویر نشان داد که مدل مطرح شده در مرکز قاب. یک برچسب جغرافیایی نشان داد که او در هلند است. ساوانا نشسته بر روی یک صندلی در مقابل مجموعه ای از کابینت های چوبی. او نگاه به دوربین با کمی لبخند او به عنوان جمع یک پا پشت سر او و استراحت آن را در صندلی. او کشیده پای مخالف به طور مستقیم در مقابل از او و flaunted او بدنسازی-honed رقم برای دوربین.

در نیمه بالایی او sported یک منحنی-بغل کردن سینه بند ورزشی که افتخار سبز تیره پارچه. این گروه تا به حال “EHPlabs” آرم نوشته شده در سراسر قفسه سینه. آرم شرکت نیز چاپ شده در سراسر گروه سیاه و سفید که چسبیده محکم به دنده. بالا تنگ مناسب تحت فشار قرار دادند تا قفسه سینه و نشان داد او کافی مجسمه نیم تنه. برش چرخ خیاطی نیز مجاز ساوانا به نمایش گذاشتن مجسمه دست و معوج abs.

او زوج سینه با یک جفت از spandex, کوتاه, که تا به حال daringly برش های کوتاه, نمایشگاه او مجسمه ، پوشاک افتخار ضخامت گروه که پوشیده بود به طور مستقیم در زیر ناف کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن دور کمر کوچک و میانی. ساوانا همچنین sported یک جفت جوراب سفید و کفش که تا به حال قرمز و سیاه و سفید اسباب بازی چکرز در کف.

رسانه های اجتماعی ستاره به نظر می رسد طلا و جواهر-رایگان برگزار شد و سلطنتی آبی, ماشین مخصوص مخلوط کردن بطری در دست راست. او مدل دهید او را در گیسوان در یک طرف و عینک مو پایین و راست. او گیسوان سقوط بیش از شانه خود را ، او تکمیل نگاه خود را با یک آرایش زیبا نرم افزار است که به نظر می رسد شامل تعریف ابرو, خط چشم, ریمل مژه و ابرو ریمل و برق لب.

در زیرنویس ساوانا گفت طرفداران او که او تا به حال یک عکس چند روز دور خانه اشاره کرد که این همیشه سخت تر به خوب خوردن رژیم زمانی که او در سفر است. او همچنین وصل پروتئین می لرزد از EHPlabs و شامل یک کد تخفیف.

پست به دست آورده است او بیش از 12000 دوست دارد و 170 نظرات از طرفداران تا کنون.

“من خوشحالم که شما لذت می برد خود را کمی گریز شما سزاوار بهترین! شما کار خیلی سخت ساوانا! آنقدر بزرگ عکس ☺️شما نگاه بسیار قوی” یکی از رسانه های اجتماعی کاربر raved.

“شما خیلی زیبا” اضافه شده یک دوم فن.

“شما نگاه خیلی خوب bb!!!” یک سوم پیرو قدردانی کرد و با یک سری از شعله emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>