ساوانا Prez سنگ قرمز و سیاه و سفید سینه بند ورزشی جدید فوقانی بدن تمرین ویدیو در Instagram

بلژیک تناسب اندام مدل ساوانا Prez رفت خارج از منزل برای تمرین بالاتنه در تازه ترین ویدیو در Instagram صفحه. در به اشتراک گذاشته شده کلیپ قهوه ای-سفید اعمال بر روی چمن در مقابل یک چوب نرده در حالی که با پوشیدن یک جفت از رنگ های قرمز و سیاه و سفید سینه بند ورزشی. او شروع به تمرین خود را با یک سری از سرشانه پرس با یک ایزومتریک نگه دارید. برای این ورزش برگزار می شود یک وزن ورق را به سمت او به عنوان فشرده یکی دیگر را تا بالای سر او با او مخالف بازو. در عنوان او توصیه می شود انجام 10 تکرار در هر طرف برای چهار دور.

در کلیپ دوم او زدم یک مجموعه فشار یو پی اس قبل از حرکت به مجموعه ای از چکش فر. دومی ورزش مورد نیاز خود را به جلو و هر دو از وزن صفحات به شانه های او به طور همزمان. او عنوان پیشنهاد انجام چهار مجموعه از هشت تکرار pushups و چهار مجموعه از 10 تکرار برای چکش فر.

ردیف عقب را به tricep الحاقات بعدی آمد. ساوانا تکیه به جلو برای ورزش اول و کشیده وزن نسبت به او و سپس او تمدید اسلحه خود را رو به عقب برای پسوند tricep.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 12000 بار که از این نوشتن و بیش از 150 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات ساوانا طرفداران او را فرستاده بسیاری از effusive ستایش است.

شما نگاه کنید خیلی خوب” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک آتش emoji به نظر خود. “شما مانند یک مدل نقش برای من برای رسیدن به هدف است. شکل خود را!”

ساوانا دیدم تعریف و تشکر دیدگاه برای آن است.

“تمرین و تمرین” یکی دیگر اضافه شده است. “نگه دارید تا کار بسیار عالی.”

“خوبی های شما بسیار زیبا هستند و من آرزوی خیلی قوی و همچنین قوی بدن به دنبال” یک سوم حامی اظهار داشت.

و یکی از طرفداران ادعا کرد که خود جای بدنسازی, دیگر لازم بود چون از ساوانا, فیلم تمرین.

“دختر پس از دیدن aand سقوط برای چگونه شما آموزش در خانه من دیگر نیاز به یک سالن ورزش….. Lol!!! با تشکر بسیار و عشق شما مدت زمان طولانی!!!!”

ساوانا کار را با وزن در صفحات قبلی تمرین ویدیو در Instagram صفحه نیز هست. پوشیدن لباس ورزشی صورتی و بنفش کوتاه او در او متمرکز بسیار معوج قدس و تکمیل مجموعه از lunges squats و پرش lunges به آموزش آنها. او همچنین ترویج او پرداخت می شود در صفحه اصلی برنامه تمرین از طریق زیرنویس در زیر نوشته.

“ما در این با هم بچه ها و من اینجا هستم تا به شما کمک کند!!” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>