ساوانا Chrisley Wows در آمیلیا گل افتاب گردان برای داغ جدید Instagram به اشتراک گذاری

ساوانا Chrisley قرار داده و پاهای خود را بر روی صفحه نمایش در برخی از کوتاه daisy dukes در یکی دیگر از داغ جدید Instagram به اشتراک گذاری است که اضافه شد به صفحه محبوب دیروز. در روزهای اخیر بور, بمب بوده است های انواع مختلف عکس ها در حساب او از جمله برخی به عنوان بخشی از همکاری با خرده فروشان آنلاین و همچنین دیگران از یک گرمسیری, گریز با خانواده اش. در جدیدترین علاوه بر این به صفحه نشویل ساکن پرداخت ادای احترام به او BFF.

در عکس خود Chrisley می داند بهترین ستاره بود و همه لبخند به عنوان او ایستاده بود در یک خانه در کنار او رفیق بلین بون. 22 سال قرار داده و او را رقم بر روی صفحه نمایش در اتصالات سست تی شرت سفید با v-گردن که نشان داد فقط یک اشاره کوچک از رخ. او پیراهن tucked به نور او شسته daisy dukes و نیز نشان داد او باب روز و دباغی برای دوربین.

این گیج دهید او کوتاه با گیسوان پایین و راست فراق موهای خود را به سمت. طبق معمول او نیز لرزاند یک برنامه زیبا از آرایش که شامل خط چشم, ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و رژلب. او افزود: برخی از طلا و جواهر به این گروه با یک نقره و یک گردنبند تطبیق. بون لباس پوشیدن بسیار مشابه به دوست های ورزشی یک جفت daisy dukes در علاوه بر این به یک شل-اتصالات t-پیراهن صورتی.

در عنوان از تصویر Chrisley خواست او را دوست تولدت مبارک و gushed بیش چقدر دوستی خود را به معنای به او. پست شده است زندگی می کنند کمتر از 24 ساعت اما آن را در حال حاضر به دست آورده او یک تن از توجه از 2 میلیون پیروان با بیش از 40000 دوست دارد علاوه بر 100-به همراه نظرات. بسیاری از طرفداران را به این پست و به او اجازه می دانیم که او به نظر می رسد باور نکردنی در حالی که دیگران بی شماری chimed در به آرزو, دوست, تولدت مبارک.

“تصویر بسیار زیبا لذت بردن از روز خود را” یکی از طرفداران نظر اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji.

“AWWW. پیام زیبا. خدا نگهدار شما بانوان” دوم پیرو اضافه شده است.

“شما نیاز به رشد موهای خود را دوباره من عاشق موهای بلند خود را پس از آن بود قشنگ” یک مطلب نوشت: در علاوه بر این به چند شعله و قلب از emoji.

هفته گذشته Inquisitr مشترک که دختر زیبایی حیرت زده در عکس دیگری که اضافه شده به خوراک آن زمان تنها یک ضربه سر. که در شات های رسانه های اجتماعی ستاره های مطرح شده در پروفایل نشان دادن زرق و برق دار آرایش نرم افزار و همچنین کوتاه او با مدل موهای. که عکس به دست آورده و هزاران لایک و نظرات از طرفداران وفادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>