ساوانا Chrisley نشان می دهد برخی پا می فرستد یک پیام به کروناویروس

ساوانا Chrisley نشان داد او بی عیب و نقص حس مد در یک Instagram عکسی که او را با او به اشتراک گذاشته 2.1 میلیون Instagram followers on شنبه, ژوئن 27. او ماهرانه زوج شیک دامن با بالا گاه به گاه است که شامل یک پیام برای کوروناویروس.

تصویر اسیر 22 ساله Chrisley می داند بهترین ستاره ایستاده در خارج از یک ساختمان بزرگ با یک upraised دست در حال استراحت بر روی یک دیوار. او نشان می دهد محل از او اما یک لابی دیده می شود می تواند از طریق پنجره پشت سر او. ساوانا عینک سیاه و نقره ای پولک دامن با یک الگوی موجی. پوشاک حال راديال کمر که شامل طیف گسترده ای قهوه ای تیره باند. بر خلاف بقیه از دامن او آن را با پوشش پر زرق و sequins.

دامن برجسته بسته بندی طراحی که افتخار بالا ران شکاف در سمت چپ. ساوانا نگه داشته و پاهای خود را با هم مطرح شده اما با زانوی چپ خم که اطمینان می داد که او در معرض مقدار زیادی از قهوهای مایل به زرد ، او بیشتر دراز او باب روز پاها با پوشیدن یک جفت چکمه مچ پا بند صندل در پا. تسمه از کفش بود سیاه و براق در حالی که کف بودند قهوهای مایل به زرد.

دشت زوج دامن او با یک شل تی شرت سفید که تا به حال عبارت “Do Not Disturb” در آن چاپ شده در بزرگ سیاه نامه. در او عنوان از او Instagram پست ساوانا نوشت که این پیام خود را به صورت مرگبار coronavirus. او پیراهن tucked به دامن او به طوری که آن را نشان داد او کوچک کمر و قفسه سینه.

ساوانا اضافه شده اضافی لمس زرق و برق به نگاه خود را با پوشیدن یک جفت از طلا گوشواره بیانیه. Gleaming طلا و جواهر به نظر می رسد شامل چهار انباشته مربع پانل. او دیگر لوازم جانبی شامل یک نقره و یک طلا النگو دستبند. او نیز تا به حال یک کیف با بند زنجیره ای پرتاب بیش از شانه راست.

ساوانا آهنگ خروس پری برش با یک طرف ، او به نظر می رسد باید در آرایش که خود را تکمیل درخشان پوست برنز. آن نگاه مانند او براق رژ لب خنثی تن و همچنین تیره خط چشم و ریمل مژه و ابرو که چشم او نقطه کانونی زیبایی نگاه کنید. او همچنین به نظر می رسید به سنگ گرد پودر روی گونه.

بسیاری از ساوانا, Instagram followers موافقت با پیام او برای coronavirus.

“آمین به که و شما نگاه شگفت انگیز در ساز و برگ خود را” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“عشق همه چیز در مورد این! به عنوان کسی که این ویروس من واقعا عاشق این مثبت” کاربر دیگری chimed در.

“شما خیره کننده! و من دوست دارم مو راک آن دختر بچه” یک سوم فن اظهار داشت.

ساوانا طرفداران نیز عاشق jumpsuit سیاه و سفید که واقعیت نشان می دهد ستاره لرزاند قبلی Instagram photo. آن را به حال یار یقه و شانه آستین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>