ساوانا Chrisley سنگ Nike Baseball Cap & سیاه و سفید شلوار یوگا در خیره کننده عکاسی از خود با ” او برای همیشه دختر

ساوانا Chrisley wowed در تازه ترین selfie مشترک در Instagram خوراک. جولای 21 به روز رسانی های ویژه مهمان ویژه ظاهر توسط یکی دیگر از محبوب عضو Chrisley قبیله.

عکس فوری دستگیر ساوانا مطرح شده با معشوق پرستار بچه, فی. تصویر جامعی در یک زاویه که نشان داد زیبایی خیره کننده اش. خیلی از مناظر اطراف این دو دیده می شود می توان از مقدار کمی از سبزی بود که در پشت خود را. در عنوان از عکس ساوانا با اشاره به مادر بزرگ او را به عنوان خود را “برای همیشه لطفا برای دختر” و شامل یک قلب قرمز emoji در کنار کلمات او.

واقعیت ستاره تمدید یک دست در مقابل او قرار می گیرد و دیگر در اطراف مادر بزرگ او. او سرش را کمی به سمت و عینک اندکی لبخند بر روی صورت خود در حالی که پرستار بچه, فی نگاه به دوربین با مشتقات جزئی لبخند بر روی صورت خود را به عنوان به خوبی. عکس نابود و لگدمال شده در نزدیکی دشت ران اما طرفداران هنوز درمان به یک نمایش بزرگ از لباس او.

در نیمه بالایی او sported سفید نابود و لگدمال T-پیراهن با یقه خدمه. گاه به گاه لباس افتخار بزرگ رعد و برق پیچ و مهره در ساوانا قفسه سینه. او عینک یک جفت تنگ, شلوار یوگا در نیمه پایین تر است که او را در آغوش گرفت تر و تمیز کمر و پاهای بلند و باریک. ساوانا محافظت چشم خود را از خورشید با یک کلاه سیاه و سفید که شد دوزی با آرم نایک. او همچنین اضافه شده یک جفت گوشواره و صف پایین چشم جسورانه, خط چشم سیاه.

پرستار بچه, فی رفت و گاه به گاه برای بخشی خود را به عنوان به خوبی و لرزاند ساده, سفید تی شرت. او عینک مد روز, سطل کلاه بر سر او و اضافه شدن چند فر در موهای او. مادر بزرگ ارائه شده یک لایه از حفاظت از اشعه ماوراء بنفش با یک جفت سیاه, هوانوردان. پرستار بچه, فی sported طلا گردنبند زنجیره ای در اطراف یقه و جلوی آن جمع به پیراهن او.

همانطور که از نوشتن این تصویر تنها شده است زندگی می کنند در ساوانا صفحه برای کمی بیش از یک ساعت اما آن را در حال حاضر به دست آورد بیش از 38,000 دوست دارد و 400 plus نظرات. چند Instagrammers نظر زیبایی او در حالی که چند نفر دیگر chimed در با از emoji به جای کلمات.

“زیبا!! این باعث می شود من متوجه چقدر من از دست مادر بزرگ من!!!” یکی پیرو اظهار نظر در کنار یک سری از قلب قرمز از emoji.

“من عاشق این پیوند است که شما و پرستار بچه باید” یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر قدردانی کرد.

“دشت عشق چگونه خانواده خود را خیلی نزدیک با پرستار بچه, فی. شما در حال شیرین ترین!” یکی دیگر از فن بانگ زد.

“پرستار بچه, فی فقط امیدوارم که من می تواند 1/2 یک پرستار بچه است که او است!!” یکی بیشتر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>