عربستان شن و ماسه به کرالا تپه این کشاورز ارگانیک می تواند رشد سود در هر نقطه!

“شما می توانید می گویند من ایجاد یک مینی کرالا وجود دارد. زمین خیلی سبز و شکوفایی با تولید است که هیچ کس آن را باور شد در عربستان سعودی می گوید:” حمید.

With بیش از نصف مساحت عربستان سعودی در حال بیابان امکان تمرین کشاورزی وجود دارد بسیار ناچیز است. اما برای 15 سال های طولانی حمید یک کشاورز از کرالا در حال رشد بوده است انواع میوه ها و سبزیجات در پایتخت این کشور! سخت به این باور درست است ؟

از گوجه فرنگی به میوه حمید تبدیل 40 هکتار از سختی زمین های حاصلخیز به اسمان ها و زمین های کشاورزی.

“شما می توانید می گویند من ایجاد یک مینی کرالا وجود دارد. زمین خیلی سبز و شکوفایی با تولید است که هیچ کس آن را باور شد در عربستان سعودی” حمید می گوید بهتر است هند (TBI).

امروز 50 سال که بازگشت به زادگاه خود در پلککد چند سال پیش همچنان به انجام آنچه او بهترین کند کشاورزی است که او ادعا می کند را بدست آورده و او را تا حد Rs. 5000 – 8000 یک روز!

از کرالا به عربستان سعودی

“من رفتم به خلیج فارس در 30s و کشاورزی بود و آخرین گزینه کار در ذهن من بود. من حتی نمی دانند که اگر آن را ممکن است. اما در کمال تعجب من عرب در Al شهر واقع میباشند ریاض که من قرار بود به کار من خواست به کشت سبزیجات در 40 هکتار از زمین که او تا به حال. این کار آسان نیست اما از آنجایی که من تا به حال رشد در یک خانواده از کشاورزان, من تا به حال یک ایده چگونه برای رفتن در مورد آن. بنابراین فقط در طول یک سال, من قادر به نوبه خود در اطراف محل” توضیح می دهد که Hameed.

رشد گوجه فرنگی, هویج, فلفل سبز, خانم ها انگشت, خیار تلخ کدو و میوه Hameed مورد استفاده کل 40 هکتار به حداکثر پتانسیل و تا به حال تقریبا تمام انواع سبزیجات است که او در زادگاه خود.

کارفرمای خود را آنقدر تحت تاثیر قرار است که او از اجاره 20 هکتار زمین به طور انحصاری به حمید که در آن او می تواند کشت و فروش خود را مجموعه ای از سبزیجات است. همراه با 10 دیگر هند و فلسطین کارگران Hameed کار را برای 15 سال کشت زمین.

حمید کار شروع می شود در اوایل صبح ساعت شش با آبیاری گیاهان و پایان حدود 5 در شب که در آن او خواهد مطمئن شوید که به جلو و تمام علف های هرز و اضافه کردن کود دامی و کود برای گیاهان است.

“پس از آن بود که یک تکه بزرگ از زمین آبیاری زمین شد مراقبت از آبپاش. آنها در 50 متری قطب که آب گیاهان در 1 متر شعاع. وجود دارد borewell راه اندازی این نزدیکی هست از جایی که ما را به منبع آب می گوید:” حمید.

اگر چه نه همه انواع سبزیجات رشد وجود دارد, حمید ساخته شده مطمئن شوید که برای تست کردن همه گزینه های خود را. هر بار که او را دوباره به کرالا در طول تعطیلات او را به عقب انواع دانه برای دیدن کدام یک خواهد رشد در خاک عربستان.

“اعراب شناخته شده برای خود را کشت خرما و مرغ و لبنیات کشاورزی اما در حال رشد سبزیجات است لبه تیز شمشیر خود را. اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باور بودند که با منابع مناسب هر قطعه از زمین را شکوفا کنند و به خوبی آن را انجام داد!” می گوید: Hameed.

متاسفانه حمید را زمین های کشاورزی نمی آخرین طولانی است. در باران های سیل آسا که به طول انجامید تقریبا یک هفته تمام محصولات کشاورزی و سبزیجات نابود شدند. نژند در ویرانی سال از کار حمید تصمیم گرفت سفر خود را به خانه.

پایین اما نه از

“این مرحله از زندگی من بسیار دشوار بود. من تا به حال هیچ ایده که در آن برای شروع, اما من می دانستم که آن را تا به حال به کشاورزی است. پس بدون فکر کردن دو بار گرفتم تا 1 هکتار از زمین های که من تا به حال آغاز شده و کشت سبزیجات بیش از همه دوباره. علاوه بر این من هم در زمان حدود 10 هکتار از زمین های اجاره نامه به کشت برنج ، با کمک همسر من, Zubaida و من چهار فرزند جعفر, محمد, Nasira و Jasna کشت شروع به دست آوردن شتاب می گوید:” حمید.

امروز حمید کشت تقریبا 8,000 تومان ارزش تولید هر روز. علاوه بر سبزیجات و ایرلندی, حمید نیز جرأت را به مرغ و لبنیات کشاورزی. با 30 مرغ و حدود 6 گاو حمید می شود به اندازه کافی کود برای مزارع به عنوان به خوبی.

اگر چه حمید رو بسیاری از مشکل مالی هنگامی که او بازگشت از عربستان, امروز, حمید را به طور کامل سبزیجات آلی به دست آورده اند از محبوبیت زیادی در بازار و بسیاری از دریافت لوح تقدیر از سراسر کرالا در حوزه های مختلف expos و جشنواره برداشت. حمید به رسمیت شناخته شده جوایز بسیاری از جمله جایزه بهترین کشاورز در پلککد.

“طبیعت راه خود را پرداخت. من برای 15 سال و در حال حاضر من می توانم با افتخار بگویم که طبیعت به من پرداخت می شود را برای آنچه که من از دست رفته” حمید آمده است.


همچنین بخوانید: این Odisha بانوی کشاورز است توزیع رایگان سبزیجات به نیازمندان در 15 روستا!

ارتقاء


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>