عربستان سعودی عرضه نفت رکورد بازدید به قیمت جنگ با شدت گرفتن

ریاض: عربستان سعودی افزایش نفت خام عرضه به سطح رکورد جمعه با دولت در چهارچوب ارائه 18.8 میلیون بشکه در یک روز تنها با وجود یک جهانی عرضه و تقاضا به عنوان یک جنگ قیمت با شدت گرفتن با روسیه است.

آرامکو اعلام می آید پس از یک معامله برای محدود کردن خام خروجی بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و دیگر تولید کنندگان از جمله روسیه تمام شده در روز سه شنبه.

این حرکت با وجود فشار از واشنگتن با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه در روز سه شنبه برای کمک به حل و فصل جنگ قیمت بین مسکو و ریاض که فرستاده است قیمت های نفت خام کاهش به 18 سال پایین.

“در جهان به عنوان مطالبات اقتصادی ثبات در چهارچوب باقی می ماند متعهد به عرضه جهانی انرژی” غول نفت در بیانیه ای گفت.

“این شرکت در حال شکستن رکورد عرضه 15 تانکر بارگیری بیش از 18.8 میلیون بشکه نفت” به آن اضافه شده است.

آرامکو نیز منتشر هوایی فیلم از چند نفتکش در حال بارگیری در دریا.

خطر یک رکود جهانی باعث coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر با چکش قیمت زمانی که ریاض متعهد ماه گذشته به افزایش صادرات پس از تولید-برش توافق میان تولید کنندگان برتر شکست مواجه.

روز دوشنبه عربستان سعودی گفت: این امر افزایش صادرات بیشتر به یک رکورد 10.6 میلیون بشکه در روز از مه, تعمیق بیش از تقاضا در بازارهای جهانی است.

پادشاهی جهان بالا صادر کننده نفت در حال حاضر اعلام ناگهانی افزایش تولید برای ماه آوریل است.

عربستان سعودی تا به حال صادر شده است در اطراف 7.0 میلیون بشکه در روز کمتر از یک خروجی کاهش توافقنامه میان 24-عضو تولید کننده داد به عنوان شناخته شده اوپک+ که شامل روسیه است.

اوپک+ موفق به رسیدن به یک توافق در تولید بیشتر کاهش به ساحل تا تضعیف قیمت به عنوان coronavirus کتک اقتصاد جهانی در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او تا به حال صحبت با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان توسط تلفن با هدف متوقف کردن اسلاید.

تحلیلگران می گویند ریاض درگیر عمدی استراتژی دراز مدت برای گرفتن سهم بازار بیشتر با فشار بالا-هزینه رقبا.

قیمت جنگ ضربه نفت شیل تولید کنندگان در ایالات متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تولید اختلاف تهدید “هزاران هزار” شغل.

در نامه هفته گذشته به وزیر امور خارجه مایک Pompeo, گروهی از سناتور متهم به عربستان سعودی و روسیه از به راه انداختن “جنگ اقتصادی علیه ایالات متحده”.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>