عربستان دادگاه جملات 8 را به اتهام جاسوسی برای ایران: تلویزیون دولتی

ریاض: یک دادگاه جنایی عربستان روز سه شنبه اعدام یک شهروند به اعدام و هفت نفر دیگر به زندان به اتهام خیانت و جاسوسی برای پادشاهی قوس کینه جویی ایران, تلویزیون دولتی گزارش شده است.

خیانت به کشور

عربستان محکوم به اعدام شد متهم به “خیانت به کشور خود و ارائه اطلاعات به ایران”, Al-Ekhbariya تلویزیون گفت در توییتر.

هفت نفر دیگر محکوم به یک کل زندان از 58 سال برای داشتن “ارتباط و همکاری با افراد مشغول به کار در سفارت ایران” به آن اضافه شده است.

پخش نمی شناخت مردم و نه توضیح است که با سفارت جمهوری اسلامی ایران آنها را متهم به همکاری.

سنی نیروگاه عربستان سعودی جامعی روابط دیپلماتیک با تحت تسلط شیعیان ایران پس 2016 حملات تظاهرکنندگان در ماموریت های خود در ایران پس از پادشاهی اعدام محترم شیعه روحانی داعش سعودی.

انقلاب اسلامی سال 1979

عربستان سعودی, خانه زادگاه اسلام بوده است و در تقابل با ایران پس از انقلاب اسلامی سال 1979 در طلیعه دینی و حکومت دینی و مجموعه ای از دو کشور در یک دوره برخورد.

تنش ها افزایش یافته است در ماه های اخیر پس از یک سری از حملات بر روی نفتکش ها در خلیج فارس و نفت عربستان تاسیسات حوادث که roiled جهانی بازار انرژی در سال گذشته است.

هم واشنگتن و ریاض را متهم به ایران بودن پشت این حملات یک اتهام را تکذیب کرد تهران.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>