عربستان سعودی به افزایش استقراض برای تحریک ویروس-آمار اقتصاد

ریاض: عربستان سعودی برنامه ای برای افزایش وام گرفتن از 20 درصد به 50 درصد از تولید ناخالص داخلی به ثابت یک اقتصاد لرزاند توسط غوطه وری قیمت نفت و جدید coronavirus وزیر دارایی روز جمعه گفت.

نفت تكیه دولت درآمد و در این هفته سراغ زیر 25 دلار در هر بشکه به لمس 18 سال پایین.

تقاضا برای نفت

تقاضا برای نفت غوطه ور است به عنوان یک نتیجه از این ویروس مرگبار هدف قرار دادن تقاضا در حالی که کنترل عرضه سست با ریاض و مسکو درگیر در یک جنگ قیمت.

“ما را بالا می برد نسبت استقراض از 30 تا 50 درصد از تولید ناخالص داخلی گفت: وزیر دارایی محمد Jadaan.

انباشته بدهی عمومی بار نمی خواهد بیش از 50 درصد از تولید ناخالص داخلی تا 2022 بر اساس آخرین استقراض بینی, او گفت:.

Jadaan اضافه شده است که در حالی که کسری بودجه را افزایش می دهد, او پیش بینی نیست آن بیش از هفت درصد به نه درصد از تولید ناخالص داخلی برای سال جاری است.

او هشدار داد که, سرگرمی, ورزشی و گردشگری بخش خواهد بود به خصوص ضربه او به عنوان پرده برداری از 120 میلیارد riyal (32 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی به ساحل تا خاورمیانه بزرگترین اقتصاد است.

COVID-19 همه گیر

در پاسخ به COVID-19 گیر عربستان به وزارت کشور روز جمعه گفت که تمام حمل و نقل عمومی خواهد بود به حالت تعلیق در تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

پادشاهی دارای 274 موارد COVID-19 با توجه به رسمی تلفات و تحمیل محدودیت های متعدد در نظر گرفته شده برای محدود کردن تجمعات.

قوانین اعمال می شود به تمام پروازهای داخلی و اتوبوس و تاکسی و قطار و کشتی “برای یک دوره 14 روز آغاز صبح روز شنبه” رسمی آبگرم خبر داد.

“تعلیق و نه خواهد شد به استفاده از حمل و نقل مربوط به بخش های حیاتی مانند بهداشت… و یا مواد غذایی و انرژی و آب و ارتباطات در میان دیگران است.”

محموله و سفر به دلایل امنیتی و معاف از اقدامات جدید.

همسایه امارات متحده عربی که دارای 140 موارد افزایش یافته است محدودیت در ورود مسافر.

تنها شهروندان کشورهای خلیج فارس اجازه خواهد داشت و خواهد بود “نیاز به انجام یک معاینه پزشکی در بدو ورود و پس از 14 روز در قرنطینه دوره” وزارت امور خارجه جمعه اعلام کرد.

بیش از 1300 coronavirus عفونت های شناسایی شده در منطقه خلیج فارس با اکثر موارد در ابتدا شناسایی در میان مسافران بازگشت از ایران که یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>