عربستان سعودی به دنبال فوری اوپک+ جلسه

ریاض: جهان پیشرو صادر کننده نفت خام عربستان سعودی در روز پنج شنبه یک تماس برای نشست اوپک+ تولید کنندگان نفت به “ایجاد ثبات در بازار نفت” در میان یک جنگ قیمت.

جلسه فوری

“پادشاهی خواستار نشست فوری اوپک+ و یک گروه از کشورهای دیگر با هدف تلاش برای رسیدن به یک معامله منصفانه برای بازگرداندن تعادل به بازار نفت گفت:” ائتلاف عربستان مطبوعاتی آژانس.

این حرکت به دنبال یک تماس تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان ولیعهد و عملا رهبر محمد بن سلمان.

“این تماس می آید در چارچوب پادشاهی ادامه داد: برای حمایت از اقتصاد جهانی تحت این شرایط استثنایی و در برآورد یک تماس با ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما دوستان” بیانیه ای گفت:.

ریاض تصریح کرد: در حال تلاش برای رسیدن به یک توافق میان اوپک+ اعضا به کاهش تولید و “امن پشتیبانی از 22 کشور… اما موفق به امن اجماع”.

عربستان سعودی مقصر روسیه

عربستان سعودی تا به حال سرزنش روسیه برای امتناع از موافقت اضافی کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز بالای کاهش در حال حاضر در محل از 1.7 میلیون بشکه.

به عنوان یک نتیجه, پادشاهی باز آن نفت خام شیپور خاموشی تصمیم به افزایش تولید آن به یک رکورد 12.3 درصد از آوریل 1.

آن را بعد از آن گفت: آن را صادرات حداقل 10 میلیون بشکه در ماه آوریل که مطرح خواهد شد به یک رکورد بالا 10.6 میلیون بشکه به سیل بازارهای جهانی است.

قیمت جنگ فرستاده قیمت توفنده به 18 سال پایین قرار دادن یک فشار زیادی بر روی نفت شیل ایالات متحده است که گران قیمت برای تولید.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>