‘شنبه شب زنده” مجموعه تعطیل و بدون بازگشت تاریخ و در عین حال اعلام کرد

شهر نیویورک مجموعه ای از شنبه شب زنده است تعطیل و بدون بازگشت تاریخ است و در عین حال اعلام شده است برای اواخر شب طرح کمدی سری در پی در سراسر جهان coronavirus بیماری همه گیر.

نشان می دهد انتظار می رود به بازگشت برای زندگی قسمت بود که به هوا, مارس 28 گزارش مهلت. پس از این نمایش متکی بر واکنش مخاطبان و شهر نیویورک است که یکی از این فاصله از ایالات متحده شیوع تعطیل تولید اجتناب ناپذیر بود.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دستور داد تمام کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت به نزدیک 17 مارس در ساعت 9 صبح این حد جمع جمعیت زیادی به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شنبه شب زنده است و یکی از سه نشان می دهد که در تولید در 30 راکفلر پلازا که به حالت تعلیق در تولید. دو نفر دیگر هستند که Tonight Show Starring Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers.

همانطور که از هفته مارس 9, تولید, در فوق نشان می دهد به ادامه بدون مخاطبان زندگی می کنند. این ایده شده است از آنجایی که تغییر برای اجرای یک قانون اجتماعی فاصله گرفتن از دیگران که شامل بازیگران و خدمه و تولید اعضای آن ایجاد سری قسمت بارگیری در این هفته.

مهلت گزارش شده است که در حال حاضر شده است وجود دارد هیچ تاریخ جدید برای شنبه شب زنده برای از سرگیری تولید.

آینده نشان می دهد به ویژگی های بازیگر John Krasinski بود که میله میله به میزبان 16 قسمت از نشان می دهد 45 فصل است. موسیقی مهمان برنامه ریزی شده بود به دعا Lipa.

جان بود که به ویژه در این نمایش به عنوان یک راه برای تبلیغ فیلم جدید خود را در یک محل آرام بخش دوماما انتشار این فیلم برنامه ریزی شده برای مارس 18 و بازیگران همسرش امیلی بلانت در انتظار قرار داده شد با توجه به همه گیر.

جان پست شده در اخبار در حساب توییتر خود در مارس 12, نگه داشتن طرفداران به روز شده به عنوان به وضعیت یک به روز رسانی نسخه.

همچنین به تعویق افتاد دو قسمت متعاقبا پس جان را میزبانی گیگ.

شنبه شب زنده است تنها پنج قسمت چپ در آن فصل است. نشان می دهد نه نوشته شده هر گونه به روز رسانی در مورد وقفه در مقام رسمی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

NBC گزارش شده است که انتظار می رود برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و تصمیم گیری در مورد آینده نشان می دهد در هفته آینده اظهار داشت: یک داستان منتشر شده در هالیوود گزارشگر.

گذشته زندگی می کنند قسمت پخش شده در مارس 7 و ویژه میزبان دانیل کریگ و موسیقی مهمان The Weeknd. اگر تولید نمی رزومه برای این فصل در ماه های آینده جیمز باند ستاره قسمت می تواند بسیار خوبی بود که آخرین فصل قبل از فصل جدید نشان می دهد که رزومه تولید در پاییز سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>