‘شنبه شب زنده” طرفداران واکنش نشان می دهند به کنترل از راه دور ‘SNL در خانه’ قسمت با تام هنکس به عنوان میزبان

شنبه شب زنده طرفداران واکنش به نشان می دهد اولین کنترل از راه دور قسمت. در میان COVID-19 بحران SNL بازیگران انجام شده از راه دور از خانه های خود را از طریق یک ویدئو کنفرانس پلت فرم به طرفداران برای اولین بار طرح جدید از مارس 7, زمانی که مستقر در نیویورک NBC اواخر شب نشان می دهد تعطیل تولید با توجه به هیت بیماری همه گیر.

سرد باز برای کنترل از راه دور قسمت با عنوان SNL از خانه, ویژه, از قرنطینه SNL بازیگران از جمله بک بنت هایدی گاردنر کایل Mooney, پیت, Davidson, Aidy برایانت بون یانگ و بیشتر در چت زوم صفحه نمایش با دیرین بازیکن Kate McKinnon در نهایت segueing به میزبان تام هنکس با “زندگی می کنند و از زوم آن را در جایی بین ماه های مارس و اوت “با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز

هنکس که بهبود از coronavirus پس از عقد قرارداد آن در استرالیا میزبان نشان می دهد از آنچه در ظاهر به آشپزخانه خود را. این بازیگر گفت که آن را “عجیب و غریب” تلاش برای, خنده دار, در حال حاضر, اما او به بینندگان پپ بحث در مورد چگونه ما همه در این بحران با هم و که ما خواهید بود بسیار خوب. او همچنین ارائه یک دمدمی مخاطبان Q&A که در آن او با بازی اعضای مخاطبان.

همانطور که برای طرح مک کینون به شخصیت به عنوان دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg با ورزش بخش با عنوان “RBG را تمرین گوشه.” مک کینون گربه حتی یک cameo به عنوان “مربی.”

در دیگر طرح ها, لری دیوید بزرگنمایی به عنوان سناتور. برنی ساندرز و الک بالدوین تبدیل شده تا از طریق تلفن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در “آخر هفته به روز رسانی: نسخه خانگی” بخش که به ضرب گلوله کشته شد از طریق تقسیم صفحه نمایش از میزبان کالین Jost و مایکل Che خانه. بعد از آن در نمایش موزیکال مهمان کریس مارتین انجام یک تفسیر از باب دیلن را “پناهگاه از طوفان است.”

در نظرات به کلیپ های از راه دور SNL قسمت نوشته شده به Instagram بینندگان در واکنش به منحصر به فرد قسمت.

در حالی که بسیاری از نظر های تشکر شده از SNL بازیگران برای ارائه شادی بی سابقه ای در طول این زمان برخی فکر خنده پیگیری در “آخر هفته به روز رسانی” بخش مانع شد. دیگران نمی مانند این واقعیت است که Jost و چه شد با پوشیدن لباس های گاه به گاه در هنگام ارائه اخبار خود را بخش.

“این خیلی disorienting بدون آنها در لباس” یک بیننده نوشت.

“فرصت از دست رفته برای دریافت اسکارلت جوهانسون در نشان می دهد. بیا کالین” دیگری نوشت: در اشاره به Jost معروف نامزد.

بسیاری از طرفداران فکر McKinnon بود standout در SNL از خانه.

“کیت مک کینون برنده SNL در خانه” یک بیننده نوشت.

دیگر طرفداران تسلیت گفتند به چه که از دست مادر بزرگ خود را به کروناویروس در هفته گذشته.

شنبه شب زنده ابتدا قرار به بازگشت از یک وقفه کوتاه در مارس 28 با میزبان John Krasinski و خواننده دعا Lipa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>