سارا آندروود Sizzles در سیاه و سفید توری لباس و سهام او داستان عشق

سابق Playboy Playmate از سال سارا آندروود مشترک شیرین و سکسی دو Instagram update با 9.1 میلیون Instagram followers به تازگی. در این پست Sara نمایش گذاشت او بمب در یک شکل آغوش, سفید مجموعه, و همچنین به دنبال یک بیت از داستان پشت رابطه خود را با شریک زندگی خود را و یعقوب Witzling.

سارا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست اما او در جنگل از شمال غربی اقیانوس آرام که در آن او و یعقوب ساخته شده اند چندین کابین در طبیعت است. دنج به دنبال کابین با یک باتلاقی سقف و مثلثی ویندوز قابل مشاهده بود پشت سر او و ساختار احاطه شده بود توسط چندین درختان بلند که towered چند فوت بالاتر از سقف. سارا احاطه شده توسط گیاهان سبز شاداب و او یک چشم انداز ،

سارا لرزاند یک گروه از خرده فروش آنلاین مد نوا و او مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ، تصویر گرفته شده از به اندازه کافی دور است که سارا کل شکل قابل مشاهده بود در قاب, اگر چه برخی از گیاهان سبز در نزدیکی پنهان بخشهایی از او باب روز است.

مشاهده این پست در Instagram

پوشیدن @fashionnova کش رفتن برای یک نگاه دقیق تر ????! fashionnovapartner چند ماه قبل از یعقوب و من با او شروع به ساخت این کابین و از آن جایی که من او را ملاقات نمود و برای اولین بار. من آمد به آن شلیک ????, اما به پایان رسید تا سقوط در عشق با او ❤️. آن شب برای اولین بار ما نشسته در اطراف آتش اردو صحبت کردن برای ساعت معاشقه, خنده, پیدا کردن چقدر ما مشترک است. در ساعت اندکی از شب ما کشیده خودمان را به دور از هر دیگر, من رفت و برگشت به من camper کامیون پارک شده در جلوی خانه او رفت و برگشت به این کابین. من به یاد داشته باشید که نمی توانند به خواب من خیلی هیجان زده برای صبح می آیند به طوری که من می تواند او را ببیند و با او صحبت کنید و دوباره. برای من که ضرب المثل قدیمی درست است “هنگامی که شما می دانید, شما می دانید.” من می دانستم! به هر حال این کابین که او ساخته شده همیشه دارای جایگاه ویژه ای در قلب من است. من عشق زندگی من در اینجا ❤️ و عشق زندگی من خیلی اتفاق افتاده به هم ساخته شده است این محل که در آن ما احساس می کنیم در عشق است. که خیلی باحال ???? . مجموعه ای به نام “زیبا در توری مطابق با مجموعه ای” . #novababe #ootd #pantset #resortwear #pnw #pnwonderland #cabinlife #کابین #tinyhouse #tinyhousemovement

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سارا آندروود (@saraunderwood) در

در زیرنویس سارا تشویق پیروان خود را به کش رفتن به منظور رسیدن به یک نگاه بهتر در این ارتباط تنظیم شده است. دومین ضربه محکم و ناگهانی در این پست در نظر گرفته شد از بسیار نزدیک و نابود و لگدمال شده فقط چند اینچ پایین سارا باریک ران.

بالای او تا به حال یک scandalously پایین برش یقه که نشان داد یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ. نگاه ویژه ساختار فنجان که شبیه یک بند اضافه کردن پشتیبانی برای دارایی های فراوان و نیمه محض پارچه سفید با طعم رقص لهستانی پولکا نقطه تحت پوشش آغوش او. پانل سفید توری کشیده بیش از باب معده و همچنین دادن کون تنظیم یک زیرچشمی نگاه کردن-a-boo پرنیان.

سارا به نظر می رسد به گفته برخی از بالا برش سفید, لباس زیر, زیر مجموعه نیز هر چند نیمه محض پارچه توری در بخش پایین تر از برگ نشان داد مقدار زیادی از پوست است. سارا مشترک کمی در مورد اولین جلسه خود با یعقوب در عنوان ،

سارا accessorized با كلاه بالای او tousled بور قفل و gazed به دور است. او پیروان کاملا عاشق سیگار-داغ پست و آن متصلب تا بیش از 45,500 دوست دارد و همچنین 327 نظر در همان زمان کوتاه span.

“من دوست دارم که داستان” یک فن نوشت: مفتون توسط شیرین داستان عشق سارا به اشتراک گذاشته.

“ورزش الهه!!!” یکی دیگر پیرو اظهار داشت.

“شما کاملا زرق و برق دار. است که نگاه بزرگ برای شما. کاملا پورنو” یک سوم فن اضافه شده است.

“شما واقعا فقط ژله های اطراف!!!” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش سارا مشترک یکی دیگر از پورنو دو به روز رسانی که در آن او را لرزاند لباس از مد نوا. او عینک یک jumpsuit سیاه و سفید با توری پارچه ای بر روی پاها و کمر و یک بخش کوچک از مات پارچه سیاه کشیده در سراسر قفسه سینه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>