سارا آندروود نشان می دهد او باب روز, پاهای, آبی, لباس کوتاه

سابق Playboy Playmate از سال سارا آندروود tantalized او 9.1 میلیون Instagram followers با آخرین پست, زرق و برق دار, ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند آبی, لباس کوتاه که flaunted او پاهای خوش بر و رو. سارا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست اما او ایستاده بود در مقابل دنج به دنبال کابین که او و شریک زندگی خود را و یعقوب Witzling ساخته شده در جنگل از شمال غربی اقیانوس آرام.

هر چند که خورشید هنوز درخشان از طریق بلند تنه درختان در اطراف کابین, سارا تا به حال یک لامپ کوچک بالای سر او روشن دادن عکس درخشش گرم. او را لرزاند آبی, لباس کوتاه که آستین کوتاه و مش پوشش بالای ناحیه قفسه سینه پس از او رخ پنهان شده بود در این گروه است.

لباس گذاشتم منحنی او اما نمی چسبیدن بیش از حد محکم به آنها به پایان رسید و فقط چند اینچ پایین او ران. پارچه به نظر می رسد به یک بیت از یک شین به آن گرفتار نور در عکس.

سارا زوج مینی لباس سفید دلپذیری پاشنه بلند چکمه های که اضافه شده چند اینچ فوق العاده به ارتفاع خود را. او بور قفل شد سست در یک زحمت کمی tousled و او قرار داده شده یک دست بر ران او در حالی که دیگر در هوا فقط داشتن حرف او گیسوان.

تصویر گرفته شده از یک کمی دور, دیدگاه, بنابراین بیش از حد بسیاری از جزئیات سارا نگاه زیبایی قابل مشاهده بودند. اما طرفداران می تواند نقطه این واقعیت است که او را لرزاند جسورانه لب قرمز رنگ که تضاد زیبایی با آبی پر جنب و جوش رنگ لباس و موهای بور.

کابین او ایستاده بود در مقابل حال شکل الماس با خزه در امتداد سقف و زاویه ای پاسیو منطقه در مقابل راهرو. او پیروان کاملا عاشق سوزان به روز رسانی و پست دریافت بیش از 26,200 دوست دارد در عرض سه ساعت. همچنین متصلب تا 233 نظرات از طرفداران مشتاق در همان زمان.

“زیبا مثل همیشه” یک فن اظهار نظر به دنبال یک قلب آبی emoji برای مطابقت با سارا ،

“آیا شما بچه ها میخوام اجاره این برای شب در نهایت? خیلی دوست دارم برای دیدن آنها را در فرد” یکی دیگر پیرو نوشت کنجکاو در مورد کابین گرم و نرم.

“این جایی است که جایی من می خواهم به” دیگری اضافه شده است.

“گرم خانه و حتی داغتر دختر بچه” یک پیرو اظهار داشت.

دیروز عنوان The Inquisitr , گزارش, سارا tantalized پیروان آنها را با دادن یک نگاه اجمالی به لحظه ای صمیمی. سارا لرزاند لباس شنای زنانه دوتکه و cozied به شریک زندگی خود را در “هیپی وان آب داغ” این دو تا به حال ساخته شده در جنگل و سارا تا به حال یکی از پاهای او را پرتاب معمولی بیش از این طرف وان به او را اذیت پیروان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>