سارا آندروود کردن بمب در یک لباس شنای زنانه دوتکه زرد در زیر رنگین کمان

سابق Playboy Playmate از سال سارا آندروود tantalized او 9.1 میلیون Instagram followers با آخرین پست یک سیگار-داغ سه گانه به روز رسانی که در آن او را لرزاند پر جنب و جوش, زرد, لباس شنای زنانه دوتکه. عکس گرفتن در یک نفس, طبیعی, نقطه, اگر چه سارا را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی که مشخص شده دقیقا همان جایی که. در ضربه اول او ایستاده بود بالای یک سنگ احاطه شده توسط گیاهان. یک آبشار قابل مشاهده بود و در این فاصله اگر آسمان سایه از خاکستری, یک رنگین کمان کشیده در سراسر آسمان بالاتر از او است.

بیکینی سارا عینک بود از خرده فروش آنلاین مد نوا نام او اغلب سنگ ها در Instagram صفحه. او مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری Instagram حساب در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست و حتی به پیروان خود دقیق نام لباس شنای زنانه دوتکه, در مورد آنها می خواستند به انتخاب یکی برای خود.

زرد بالا لباس شنای زنانه دوتکه تا به حال مثلثی فنجان که نشان داد یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ و ضخامت تسمه کشیده است که بیش از شانه اش. یک کراوات جزئیات بین سینه او جلب توجه و حتی بیشتر به دارایی های فراوان و مقدار زیادی از معده تخت شد بر روی صفحه نمایش در نگاه.

او زوج بیکینی بالا مطابق با کف در همان آفتاب زرد رنگ است. تسمه پایین آمد به زیر ناف او و ضخامت تسمه کشیده بیش از باسن او. کون, پاها, شد بر روی صفحه نمایش کامل در نگاه او accessorized با كلاه. در اولین تصویر سارا کشیده اسلحه خود را به آسمان و گیر زبان او را به عنوان او لذت می برد باران.

برای شات دوم, سارا انداخت پایین در زمین در نزدیکی او ادامه داد: به او نشان دهد دلخواهی بدن. او تا به حال نی کلاه بالای سر او بور قفل شد دهید در نوارهای.

سوم و نهایی ضربه محکم و ناگهانی در سری نشان داد او به دنبال زرق و برق دار مناظر اطراف او. سارا یک شکل کوچک در شات و پشت سر او یک آبشار آبشاری پایین سنگ ایجاد اثیری اسپری.

او پیروان کاملا عاشق کون ارسال و آن متصلب تا بیش از 18,100 دوست دارد در عرض یک ساعت. آن را نیز دریافت 176 نظر از سارا طرفداران مشتاق.

“عکس بزرگ! شما نگاه کاملا افسانه!!” یکی پیرو اظهار نظر.

“خونین باور نکردنی عکس! به خصوص که یکی از آخرین آن ها فوق العاده زیبا!” یکی دیگر از فن نوشت.

“شما نگاه شگفت انگیز” یک سوم فن اضافه شده و به دنبال آن سه نفر از قلبی چشم از emoji.

“شما نگاه زیبا در لباس شنای زنانه دوتکه,” دیگری گفت.

چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش سارا مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی دستگیر شده در مقابل یکی از کابین در جنگل. او را لرزاند آبی لباس کوتاه با یک جفت سفید دلپذیری پاشنه بلند چکمه و flaunted او بی عیب و نقص امکانات با رژ لب قرمز پررنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>