سارا آندروود سنگ نحیف لباس شنای زنانه دوتکه زرد به عنوان او می رود ‘پیاده روی با Fishies’

سابق Playboy مدل سارا آندروود آشکار است مقدار زیادی از پوست در عکس های جدید او ارسال شده به او Instagram صفحه. مدل تاب او شکل انحناء در یک لباس شنای زنانه دوتکه و او میلیون ها نفر از پیروان وحشی, از این یکی.

جدید ها نوشته شده بود صبح روز سه شنبه و از آن بلافاصله تولید شده کاملا هم بزنید. سارا نمی نشان می دهد محل که در آن این عکس گرفته شده بود اما او برچسب عکاس استیو Bitanga در نظر او. کسانی که دنبال دختر می دانم که او با استیو تعدادی از بار و آنها همیشه پیدا کردن مکان های خیره کننده برای استفاده به عنوان پس زمینه.

به عنوان زرق و برق دار به عنوان صخره های پشت سارا شد و آن را کوچک لباس شنای زنانه دوتکه او پوشیده بود که به دست آورد بیشترین توجه در این مورد. سارا عینک بور گیسوان کشیده تا به یک موی دم اسبی, موی چتری طولانی همراه با چند سست یافتیم مو فریم ،

سارا ایستاده بود با پشت خود را به دوربین به دنبال بیش از شانه خود را با یک لبخند بر روی صورت خود. او تا به حال یک زانو خم پای خود را در حال استراحت بر روی یک سنگ به عنوان او ایستاده بود بر روی پای دیگر پابرهنه در tiptoes در آب است. او عینک سبز بزرگ کوله پشتی بر پشت او و محکم خودش را در برابر یک سنگ بزرگ در کنار او با یک دست.

به سمت کراوات شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین نمایش منحنی از سارا پرت derriere. بین زاویه شات و کوله پشتی او با پوشیدن طرفداران نمی کنید برای دیدن هر یک از رخ این زمان در اطراف. تسمه زرد رنگ بالا می تواند دیده می شود اما در این مورد آن بود قطعا سارا ادم بیکار و تنبل بود که تمرکز همه توجه.

در عنوان, سارا طعنه که او پیاده روی با fishies. امثال انباشت اشیاء بدست آمده در این پست در نرخ حدود 1 ، 000 در هر دقیقه و تقریبا 300 دیدگاه ارسال شده و در 40 دقیقه.

“در حال حاضر این چیزی است که من تماس بگیرید, پیاده روی, شما مطمئن شوید که همه چیز هیجان انگیز تر و سرگرم کننده” اشاره کرد یکی از سارا طرفداران.

“یک شاهزاده خانم واقعی” نوشت: پیرو.

“من به طور جدی تر outdoorsy با اطراف شما زیبا مثل همیشه” ستایش یکی دیگر از فن.

“وسواس با این شات” دقیق شخص دیگری.

سارا اغلب به شمار کوچک حالا یا آشکار با لباس زیر, در مجموعه, زرق و برق دار, هوای آزاد, تنظیمات بسیار شبیه به این یکی و پیروان او به بیش از آنها را. به نظر می رسد که این روز ها در حال رفتن به یک به خصوص یکی از محبوب سابق Playboy مدل صفحه رسانه های اجتماعی به عنوان مدل پیروان او را در آغوش نحیف و انحنا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>