سارا آندروود می رود Braless تحت یک محصول سفید بالا و کوچک دیزی Dukes

در آخرین Instagram پست سابق Playboy Playmate از سال سارا آندروود tantalized طرفداران خود را با انجام برخی از کار در فضای باز در حالی که تکان دادن scandalously نحیف گروه. نگاه او بود از خرده فروش آنلاین مد نوا یک نام تجاری است که سارا می پوشد اغلب. او اذعان کرد که نام تجاری با زدن خود را Instagram صفحه در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

در اولین ضربه محکم و ناگهانی, سارا ایستاده بود کنار یک کابین در جنگل با یکی دیگر از کابین قابل مشاهده در پس زمینه. او نشان داد او بمب در یک جفت از بالا waisted Daisy Dukes که در سمت چپ کمی به تخیل. کمر شورت آمد به زیر شکم او را فشار دهید و آنها چسبیده به منحنی او قبل از پایان با مقدار زیادی از ران باقی مانده بر روی صفحه نمایش.

او زوج Daisy Dukes با ساده بالا محصول سفید که او رفت braless تحت. سارا همچنین اضافه شدن چندین لوازم جانبی را برای او و گروه کمی مناسب تر برای این کار در دست تاب یک جفت دستکش و تخت و چکمه های سیاه و سفید. او نیز تا به حال یک کلاه خاکستری در tousled بور قفل و روشن و قرمز دستمال دور گردن او.

سارا را دیدم نشانه صلح با یک دست در حالی که او با یک ابزار دیگر. او pursed لب های او کمی و منفجر بوسه در دوربین او به عنوان مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی.

دومین ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد و از نزدیک چشم انداز و نشان داد سارا پر گوشت بدن و حتی بیشتر. او برگزار شد تا این ابزار در دست او بود و دهان باز به او مطرح شده برای دوربین است. او نگاه زیبایی بود با پررنگ ابرو چند سایه تیره تر از او کس گیسوان. او به نظر نمی رسد به پوشیدن خیلی آرایش در تمام که او مطرح شده برای وب جرقه بزند.

پیروان خود نمی تواند به اندازه کافی از دود داغ به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 25 ، 000 لایک در عرض فقط یک ساعت. آن را نیز دریافت 179 نظرات از طرفداران مشتاق که مسابقه به بخش نظرات به دوش او با تعارف.

“آیا شما می دانید آنچه که من آرزو می کنم شما پوشیده بودند و مطلقا هیچ چیز در همه,” یک فن اظهار نظر.

“خیره کننده زیبا الهه” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“زیبا زن دستی” یک سوم فن اظهار نظر.

“من فکر یعقوب است بسیار خوش شانس. (اما او آن را می داند)” یکی دیگر از پیروان گفت, مرجع سارا شریک با او در حال ساخت کابین در جنگل از شمال غربی اقیانوس آرام.

سارا را دوست دارد به او نشان دهد منحنی در لباس سکسی در حالی که احاطه شده توسط مناظر زیبا به عنوان یکی دیگر از به روز رسانی های اخیر ثابت می کند. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش سارا مشترک دو به روز رسانی که در آن او را لرزاند سیگار کشیدن داغ سبز romper نیز از مد نوا. او مطرح شده در مقابل یک درخت خیره کننده چکیدن با خزه و نشان داد او رخ در وسوسه انگیزی نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>