Gurugram: سامسونگ در روز چهارشنبه راه اندازی دو جدید آنلاین سری از تبدیل سیستم های تهویه مطبوع اینورتر در شروع قیمت از تومان 33,499.

محدوده جدید ACs در دسترس خواهد بود در Flipkart و سامسونگ Estore از مارس 22 تا 25 فوریه سال 2020 است.

مصرف کنندگان بالقوه با انتخاب کارت های اعتباری و بدهی را نیز دریافت اضافی 10 درصد تخفیف نقدی ارائه دهد تا 1,500 تومان.

“تحقیقات ما نشان داده است که AC مصرف کنندگان نگران هستند و دوام و قیمت و بهره وری انرژی و این آنلاین جدید سری طراحی شده است برای پاسخگویی به این انتظارات مصرف کنندگان با سامسونگ بهترین در کلاس تکنولوژی” Piyush Kunnapallil مدیر – کسب و کار آنلاین لوازم الکترونیکی مصرفی سامسونگ هند در بیانیه ای گفت.

به گفته این شرکت دو سری جدید – Dura سری و مجموعه مس – با پنج زیبایی طراحی شده تبدیل اینورتر AC مدل ارائه مقرون به صرفه به راحتی به مصرف کنندگان پرداختن به نیاز خود را برای دوام و بهره وری انرژی.

جدید سامسونگ ACs در خواهد آمد 1-تن و 1.5 تن انواع با سه ستاره و پنج ستاره بهره وری انرژی گزینه های. تمام پنج مدل جدید بیا با تبدیل حالت.

علاوه بر این, AC مدل خواهد آمد با 10 سال گارانتی در بسیار کارآمد دیجیتال کمپرسور اینورتر پنج سال گارانتی در کندانسور پنج سال گارانتی در PCB کنترلر رایگان-شارژ گاز برای مدت پنج سال و نصب و راه اندازی رایگان به مصرف کنندگان قویترین دوام گزاره و صلح کامل از ذهن است.

“به عنوان مشتریان برای نگاه زیبا و دل انگیز با دوام و کارآمد انرژی ACs محدوده جدید سامسونگ تبدیل اینورتر تهویه هوا خواهد بود یک گزینه در دسترس بر روی پلت فرم ما فقط در شروع از تابستان است. این راه اندازی را بیشتر تقویت ارائه شده ما در طول Flipkart خنک کننده روز” هری کومار مدیر ارشد – بزرگ, لوازم, Flipkart اضافه شده است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im