سامانتا Rayner می رود Skintight در کوچک سفید بالای مخزن & برهنه, کوتاه,

سامانتا Rayner به او در زمان Instagram حساب در صبح روز دوشنبه به پست دیگری پورنو عکس از خودش. مدل حیرت زده به او گفت که طرفداران او می خواهم برای بقیه سال 2020 با توجه به همه اتفاقاتی که رخ داده است.

در نشاط شات, سامانتا نگاه سیگار کشیدن در حالی که او عینک skintight سفید بالای مخزن. پیراهن نمایش مدل اسلحه و کافی مجسمه نیم تنه در حالی که قرار دادن او دور کمر کوچک بر روی صفحه نمایش کامل. او زوج بالا با برخی از بالا waisted, برهنه, کوتاه, که flaunted از کون باسن و قاتل ،

او accessorized نگاه سکسی با ضخامت طلا زنجیره ای در اطراف گردن او یک دستبند روی مچ دست خود و برخی سفید لهستانی بر روی ناخن. او همچنین افزود سفید پاشنه بلند و یک کیف دستی چرم سفید برای چند بیشتر میآید از رنگ.

سبزه, بمب نشسته در صندلی چوبی با بالشتک ضخیم به عنوان او مطرح شده با پاهای خم شده و یک دست بر ران او. از سوی دیگر استراحت در پا او را به عنوان او قوسی او را به عقب و نگاه به دور از دوربین با لودگی خیره.

سامانتا نیز تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در ضربه محکم و ناگهانی. این نرم افزار شامل ضخامت مژه های سیاه و سفید خط چشم بالدار و مجسمه ابرو. او به پوست در اثر درخشان با برخی از سوسو زننده برجستهنگار و صورتی و سرخ شدن. گلم نگاه به پایان رسید با برخی از نور صورتی براق روی لب ها کامل.

بسیاری از مدل 672,000-plus پیروان نمی دریغ به نشان دادن عشق خود را برای این عکس. این پست را به دست آورد بیش از 13000 دوست دارد در عرض هشت ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران همچنین رفت و وحشی برای ضربه محکم و ناگهانی در بخش نظرات و ترک بیش از 110 پیام هایی که بوده بیش از سامانتا را خوب به نظر می رسد.

“چهره واقعی فرشته” یکی از طرفداران نوشت.

“این است که زرق و برق دار” دیگر اعلام کرد.

“نگاه شما عالی و واقعا زیبا به دنبال نگه داشتن افسانه عیار پای” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی گفت: در مدل.

“سامانتا شما آنقدر خیره کننده” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

این مدل هیچ غریبه ای به خود دلخواهی منحنی در آنلاین پست. او اغلب stuns در گروه مانند نازل لباس زیر زنانه, غوطه وری, لباس کوچک, تاپ, و بیشتر.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, سامانتا wowed طرفداران خود را روز یکشنبه هنگامی که او یک عکس از خودش تاب نشاط بیکینی سیاه و سفید به او داد اغوا کننده مطرح برای این دوربین در حالی که او آغشته به برخی از خورشید توسط استخر. به تاریخ این پست کشیده است در بیش از 31,000 دوست دارد و بیش از 240 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>