سامانتا Rayner Flaunts قاتل رقم در محصول بالا و دامن

مدل کانادا سامانتا Rayner در زمان به Instagram برای نشان دادن منحنی او در غوطه بالا مطابق با دامن کوتاه در روز دوشنبه. زیبایی را به روز رسانی شامل دو عکس که اسیر او را در شمار مختلف پوشیدن سکسی نعناع سبز و برگ.

31-سال-مدل محصول بالا به نظر می رسد مانند یک overbust کرست و برجسته پایین برش یقه و نازک سینه بند-مانند تسمه که رفت و بیش از شانه اش. آن را به حال ضخیم گروه همراه به پایان می رسد و تا به حال letterings که گفت: “پولی است.” مطابق با دامن کوتاه در آغوش گرفت سامانتا بدن, برجسته, از کون باسن بزرگ و کمر باریک.

یک عکس دیدم سیدنی بر اساس تاثیر گذار به عنوان او ایستاده بود در داخل خانه در کنار آنچه به نظر می رسد به یک جزیره آشپزخانه. این عکس نشان داد سامانتا بدن از وسط ران ، او به دنبال به سمت او به عنوان او برگزار شد دست چپ تا بالای شانه او در حالی که او دیگر دست استراحت بر روی لبه جدول. او ایستاده بود با یک لگن را به سمت برجسته او قاتل است.

باقی مانده تصویر گرفتار سبزه بیرون از زاویه سمت افشای انحنا او در این فرآیند است. او تکیه بر این جزیره آشپزخانه در هر دو دست با پای راست مطرح شده است. سامانتا بود بیان جدی در چهره خود را به عنوان او نگاه مستقیم به دوربین.

مدل عینک تیره گیسوان تا در نیمه موی دم اسبی و مدل دهید در امواج سقوط کرد که بیش از شانه های او و بازگشت. به خصوص در اولین ضربه محکم و ناگهانی موهای بلند قاب خود را سفت.

سامانتا sported کامل آرایش نگاه کنید که شامل به خوبی تعریف ابرو گرم-باب روز eyeshadow, برخی خط چشم, مژه مصنوعی و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. مدل برخی از فرم و افزود سرخ شدن سیب از گونه او سپس اعمال برجستهنگار در زمینه های کلیدی از صورت خود را. در نهایت او تصمیم گرفت تا برای یک, برهنه, رنگ رژ لب را با خط قهوه ای از مداد لب برای تکمیل نگاه گلم.

در زیرنویس سامانتا به او گفت که طرفداران او چقدر ستایش “رنگ” از گروه. او همچنین برچسب زده انگلستان-بر اساس برند اوه پولی در پست.

همانطور که از نوشتن آخرین به روز رسانی متصلب است تا بیش از 10000 دوست دارد و بیش از 120 دیدگاه در فقط سه ساعت از داشتن شده است ارسال شده است. بسیاری از سامانتا را تحسین شد و سریع به دوش او با تعارف. در حالی که برخی به سادگی سمت چپ ترکیبی از emoji در بخش نظرات برای بیان خود را تحسین.

“Omg با وسواس موهای خود را شبیه به این!!!” یک فن اظهار نظر در پست اضافه کردن یک قلب-چشم emoji در پایان دهید.

“کمال” یکی دیگر از تحسین بوده.

“آن را به کل کمال بر شما” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>