سلما هایک آمار این هفته و پس از او متهم شده بود توسط یک ترول نشان دادن نتایج حاصل از “بیش از حد بوتاکس” در یک عکس خیره کننده از خودش لذت بردن از تعطیلات گرمسیری او به او Instagram account. بازیگر hilariously کف پشت در سخن گفتن بود که در سمت چپ در بخش نظرات این عکس که در آن او روشن ساخته است که او حتی نمی توانید پوست-نرم کننده تزریق.

تبادل همه رفت و پس از سلما را به سایت های رسانه های اجتماعی در فوریه 18 برای به اشتراک گذاشتن یک عکس خیره کننده از خودش با او بلند, مو تاریک باد در نسیم به او گفته آنچه به نظر می رسد یک ياوه بنفش لباس شنا.

شات بود نزدیک های خیره کننده, نا محدود, چهره, به عنوان او نگاه سال جوانتر از سن واقعی او از 53 سال. زیبایی نیز به نظر می رسد آرایش-رایگان به او اجازه دهید او غیر قابل انکار زیبایی های طبیعی انجام تمام صحبت.

پشت سر او بود زرق و برق دار ساحل از جمله آبی آب دریا و سبز درخت نخل.

اما سن او هجوم selfie ثابت می شود بیش از حد برای یک فن بود که نمی خرید که زیبایی او تمام شد ،

به گزارش E! اخبارترول در بخش نظرات بگویید خیره کننده فریدا بازیگر که آنها در فکر او می خواهم بیش از حد آن با این روش که نرمی پوست و حذف چین و چروک.

ارسال یک چهره غمگین emoji آنها گفت: این گیج کننده است که آنها فکر می کردند او “بیش از حد بوتاکس” قبل از اضافه کردن “نیست و نیاز سلما!”

اما ستاره به نظر می رسد به آن همه را در گشاد گشاد راه رفتن و حتی با قرار دادن خود اهل تفریح و بازی چرخش در پیام.

“من نمی باید بوتاکس اما با تشکر از شما برای مشاوره از آنجا که من فکر کردم شاید آن زمان” او کنایه آمیز در پاسخ.

او همچنین در پاسخ به یکی دیگر از دیدگاه نوشت که در زبان اسپانیایی “هیچ چیز مانند زیبایی های طبیعی است.” سلما شوخی, “بله, اما اگر شما را دیدم که چگونه بسیاری از عکس های من در زمان به یک خوب است.”

خوشبختانه دیگر نظر بودند خیلی بهتر به مادر یکی.

“این زن هیچ غلطی نمیتوانند بکنند” یک نفر نظر داد.

“بسیار زیبا” یکی دیگر از Instagram کاربر نوشت: در کنار دو چشم قلب از emoji.

“همیشه زیبا xx” سوم شخص نوشت.

اما در حالی که او شوخی تعطیل اتهامات از گرفتن بیش از حد بسیاری از تزریق بوتاکس سلما باز کرده است تا در مورد زیبایی تزریق در گذشته است.

او قبلا گفته InStyle در مورد اینکه یک فن بزرگ از سوزن و پس از او تلاش دهنده لب تزریق میشود.

“[متخصص پوست] قرار داده و اولین سوزن در دهان من و من بلافاصله گفت: “نه! آن را فراموش کرده ام! من انجام می شود!'” او به یاد می آورد در دسامبر 2019 مصاحبه.

او همچنین گفت: خروجی است که او در ابتدا آیا می خواهید برای دریافت بوتاکس برای بازیگری نقش اما گفته شد به انتخاب کردن برای پرکننده زیرا آنها می تواند معکوس شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im