Salesforce را Marc Benioff تکه از همکاری مدیر سیستم تنها پس از 18 ماه

Marc Benioff به نام کیت بلوک به عنوان Salesforce را co-مدیر عامل شرکت در ماه اوت سال 2018 است. نیکلاس KAMM/خبرگزاری گتی ایماژ

در تابستان 2018 شرکت غول نرم افزاری Salesforce بنیانگذار رئیس هیئت مدیره و سپس مدیر عامل شرکت Marc Benioff آغاز یک دو مدیر سیستم در شرکت خود را پس از تحقق است که برگزاری سه عنوان در همان زمان ممکن است بیش از حد و احتمالا ساخته شده او را نگاه بد به خود در دره سیلیکون همسالان. او پا را به عنوان شرکت شرکت مدیر عامل و ارائه نیمی دیگر از کار به خود و سپس رئیس عامل کیت بلوک.

این سیستم کار می کرد تنها 18 ماه. در روز سه شنبه Salesforce اعلام کرد طی مالی سه ماهه چهارم سود آزادی که بلوک پا بود به عنوان شرکت مدیر عامل و Benioff خواهد یک بار دیگر در خدمت به عنوان تنها مدیر عامل شرکت.

همچنین نگاه کنید به: مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff خود ‘انجیل ثروت’ در CES سال 2020

در بیانیه ای از طریق Salesforce بلوک پیشنهاد کرد که او را به حرکت به “فصل بعد” در حالی که ماندن به عنوان شرکت مشاور برای یک سال. “بودن سمت-توسط-جانبی با مارک شگفت انگیز بوده است و من برای همیشه سپاسگزار برای ما دوستی و با افتخار از مسیر این شرکت است,” او گفت:.

بلوک پیوست Salesforce از اوراکل (که در آن Benioff کار کرده و 13 سال قبل از شروع کسب و کار خود را) در سال 2013 به عنوان معاون رئیس بود و به نام افسر ارشد عامل در سال 2016 همکاری نزدیک در کنار Benioff, تا زمانی که منصوب co-مدیر عامل شرکت در ماه اوت سال 2018 است.

“این بزرگترین افتخار برای رهبری این تیم با مارک است که بیش از چهار برابر شده Salesforce از 4 میلیارد دلار از درآمد زمانی که من پیوست و در سال 2013 به بیش از $17 میلیارد دلار در سال گذشته” بلوک گفت: در روز سه شنبه خروج بیانیه.

در زمان اجرای dual-مدیر عامل ساختار Benioff گفت: تقسیم حجم کار با بلوک خواهد به او زمان بیشتری برای انجام کارهای او لذت می برد در خارج از Salesforce. مدت کوتاهی پس از این نقش تغییر Benioff دیده می شد لابی اطراف خود را با تکنولوژی میلیاردر دایره و کسب و کار, همایش, دفاع برای عبور از گزاره C قانونی اقدام به کمک به حل سان فرانسیسکو بی خانمان مشکل با افزایش مالیات شرکت نرخ. در سپتامبر آن سال او خریداری شده زمان مجله برای $190 میلیارد دلار از طریق خود بنیاد خانواده.

“ما با هم بوده است شگفت انگیز,” Benioff گفت: از بلوک در روز سه شنبه درآمد تماس با تحلیلگران. “من خود را بزرگترین حامی. من دوست نزدیک خود. من اینجا هستم برای کمک به او در سفر خود را و به عنوان او شروع می شود این سفر جدید.”

در جای دیگر در درآمد انتشار Salesforce گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم نتایج و $1.33 میلیارد دلار کسب Vlocity های مبتنی بر ابر ارائه دهنده نرم افزار. معامله به دنبال Salesforce را $15.3 میلیارد دلار خریداری از تجزیه و تحلیل داده های شرکت تابلو ماه ژوئن گذشته. Benioff روشن تحلیلگران که این شرکت نیست و پیش بینی هر گونه خرید عمده در کوتاه مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>