زعفران بارکر شمار در پایین برش نیمه سیاه و سفید مطلق پوشاک از لباس جدید خود محدوده

یوتیوب ستاره زعفران بارکر در زمان به Instagram برای درمان طرفداران با یک عکس جدید از خودش. سابق به شدت می آیند رقص مسابقه به تازگی اعلام کرد که او خواهد بود با انتشار یک دوم مجموعه با نام تجاری لباس در سبک و مطرح در یکی از لباس های که در دسترس خواهد بود برای خرید.

19 ساله و حیرت زده در یک low-cut, سیاه, پوشاک سقوط کرد که بالاتر از زانو های خود را و کمک به نمایش دکولته که او accessorized با یک گردنبند شامل یک آویز قلب. لباس نگاه به یک جارچی ژاکت با یک تنگ, sheer کرست, سبک جزئیات دور کمر. زیر بارکر به نظر می رسد به پوشیدن شلوارک از همان رنگ. او تصمیم گرفتند برای برهنه رنگی و نگهداری ناخن کوتاه با کت سفید لهستانی. بارکر مدل دهید او را بلند بور موهای مواج در یک موی دم اسبی و خود را تحت پوشش چشم با سایه. برای نرم افزار آرایش او به ظاهر عینک و رژ لب.

این YouTuber — که دارای بیش از 2.3 میلیون مشترک — ارسال شده در سه تصویر در یک ها.

در ضربه اول بارکر بود جامعی در پیاده رو از سر تا پا در مقابل یک زن و شوهر از درختان نخل بلند. او جدا و مطرح شده که از یک طرف به او عینک آفتابی. بارکر نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان و مطرح نگاه گردیده است.

در اسلاید بعدی او دستگیر شد در همان محل. بارکر استراحت هر دو دست در کنار او و sported ظریف پوت.

در سومین و آخرین قاب او نشان داد پوشاک در شات. بارکر و عکس گرفته شده از گردن به پایین قرار می گیرد و هر دو دست بر روی باسن خود.

او دارای برچسب جغرافیایی او ها با ساحل میامی, فلوریدا اجازه دادن به پیروان خود می دانم که در این رابطه صورت گرفت.

برای او عنوان دباغ با بیان این که این ساز و برگ مورد علاقه خود را از مجموعه جدید که راه اندازی خواهد شد چهارشنبه آینده در این سبک است.

در طول دو ساعت پس متصلب تا بیش از 76 ، 000 را دوست دارد و بیش از 940 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با او 1.6 میلیون پیروان.

“مجموعه ای است که قصد” یک کاربر نوشت: اضافه کردن قلب-چشم از emoji.

“شما نگاه شگفت انگیز” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“شما آنقدر خیره کننده اظهار داشت:” یک سوم فن.

“شما به معنای واقعی کلمه واقعی الهه” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

بارکر هیچ غریبه ای به wowing او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, او اعلام کرد مجموعه جدید در پایین برش jumpsuit آبی. بارکر تکمیل ساز و برگ با گلادیاتور-سبک حدودی عینک آفتابی هوانورد کوچک, گوشواره و یک دستبند طلا. او عینک خود را بلند مواج موهای بور با قسمت وسط و به نظر می رسد به اعمال کامل آرایش صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>