زعفران بارکر برخوردار خورشید در کوچک زرد, کوتاه, از, لباس, مجموعه

یوتیوب ستاره زعفران بارکر در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک عکس جدید از خودش در رنگارنگ گروه. سابق به شدت می آیند رقص مسابقه به تازگی راه اندازی خود مجموعه لباس با نام تجاری مد در سبک شده است و مدل سازی لباس ها بوده است.

19 ساله و حیرت زده در یک کراوات رنگ بالای مخزن که شامل رنگ های زرد و فیروزه ای و سبز. مورد لباس های ویژه سفید تسمه و نمایش داده می شود او دکولته. بارکر جمع پوشاک به کوچک او را بالا waisted زرد, کوتاه, سقوط کرد که بالاتر از او فوقانی ران و تکمیل ساز و برگ با روشن و آفتابی از همان رنگ. او accessorized با یک طلا گردنبند شامل یک آویز قلب یک زن و شوهر از گردنبند و گوشواره و یک ساعت مچی. بارکر مدل دهید او را بلند فرفری مو در یک موی دم اسبی و اما در سمت چپ جلو به قاب کردن صورت خود را. او نگه داشته و ناخن خود را کوتاه و تزئین آنها را با سیاه لهستانی.

در عکس بارکر دستگیر شد از ران تا در مقابل یک دیوار سفید ساده و چه نگاه به مینی درختان نخل. او قرار داده شده یک دست بر ران او و برگزار شد او را سایه با دست دیگر. بارکر نگاه کردن به حق و نشان داد یک اشاره از کنار او مشخصات. او به نظر می رسد با بهره گیری از آب و هوای آفتابی در انگلستان نمایش داده می شود و او را دباغی می کند. بارکر جدا لب های او تحت فشار قرار دادند و او قفل بر شانه چپ.

برای او به عنوان او گفت که طرفداران نهایی restock و آیتم های جدید برای او در سبک تابستان loungewear مجموعه موجود است این نام تجاری برنامه.

در طول 15 ساعت پست خود متصلب تا بیش از 66,000 دوست دارد و بیش از 570 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با او 1.7 میلیون پیروان.

“Whoooop فریاد! تبریک در لباس شگفت انگیز با دختر بچه!” یک کاربر نوشت.

“من کراوات رنگ hoodie!!! من خیلی سپاسگزار و خوشحال! با تشکر از تو Saff برای آوردن آن را به عقب xx” شخص دیگری به اشتراک گذاشته.

“من زرد جاگر کراوات رنگ hoodie, کراوات رنگ پیراهن و کراوات رنگ شورت دوچرخه سواری!!” اظهار داشت: یک سوم فن.

“شما درخشان دختر بچه” یک چهارم تحسین اظهار داشت: اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

ساخت یک تصور در او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان با انتخاب خود را از مد است که هیچ چیز جدید برای بارکر. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در یک لباس سفید که برجسته نازک تسمه. بارکر تصمیم گرفتند برای جوراب بلند و تکمیل نگاه با نایک توری تا کفش. او sported, خروس بزرگ, مو فرفری با برخی از آن کوتاه برگشت و عکس نشستن زیر یک درخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>