Ryan Seacrest, بازگشت به زندگی’ در میان سلامت, شایعات, با تشکر برای طرفداران خوبی آرزوها برای ‘خستگی’

Ryan Seacrest بازگشت به میزبانی شرکت نقش در زندگی با کلی رایان یک روز پس از مصرف غیر منتظره روز خاموش است.

Seacrest را “اضطراری” تعطیلات روز پس خود را اواخر شب در روز یکشنبه American Idol finale موجب نگرانی در میان طرفداران که متوجه تغییر رفتار در طول زنده تلویزیون مسابقه آواز. پس از شرکت ستاره Kelly Ripa او پرسید که چگونه او انجام شده بود پس از بازگشت به زندگی, Seacrest گفت که او “به خوبی انجام می دهند.”

“من می خواهم برای تشکر از علامت [گذاری consuelos,] برای پر کردن در دیروز” Seacrest گفت. “من درک که. او خیلی خوب در آن است. و همچنین برای این نوع بسیار خوبی آرزوها برای من خستگی از کار در سراسر ساعت. من تا به حال یک روز را به استراحت و در اینجا ما دوباره در آن زندگی می کنند.”

این زندگی با کلی و رایان ستاره و سپس رو به سمت راست خود را به عقب و جلو انداختن آنها به عنوان جریان در, از خانه های خود در نیویورک و کالیفرنیا بود. Ripa ستایش Seacrest را “اصلاح چوب/شهر حقه باز” نگاه در حالی که او به او یک سر که او هنوز هم تا به حال کلیپ های مو در موهای او.

در Instagram, طرفداران خوشحال بودند برای دیدن Seacrest پشت زنده با کلی و رایان.

“خیلی خوشحالم [Ryan Seacrest] خوب است!!” یکی از طرفداران نوشت. “من شده اند بنابراین واقعا نگران او.”

“من بسیار خوشحالم برای دیدن شما رایان” یکی دیگر اضافه شده است. “خدا را شکر شما باشه! در حال حاضر آهسته! از خودتان مراقبت کنید!”

Seacrest طرفداران نگران بودند پس از ستاره تلویزیون نمایش داده می شود برخی در مورد رفتار در طول زندگی American Idol finale که پخش شد از خانه خود را در شب یکشنبه. پس از شکست تجاری این دیرین میزبان رفتار بود به طرز محسوسی تغییر کرده است. Seacrest به نظر می رسد برای مبارزه با اسکریپت و اشتباه کردن کلمات خود را و چشم راست او به نظر می رسد نیمه تعطیل.

در رسانه های اجتماعی طرفداران ابراز نگرانی کرد که Seacrest به حال سکته مغزی مدتی در حالی که در هوا به صورت زنده Idol finale و ترس تشدید هنگامی که او هیچ نشان داد در زندگی می کنند در صبح روز دوشنبه.

Seacrest را هرزه با صدور بیانیه ای در مورد وضعیت در بعد از ظهر دوشنبه همانطور که قبلا به اشتراک گذاشته شده توسط این Inquisitr. هرزه اعلام کرد که Seacrest “آیا هر نوع از سکته مغزی” شد و به سادگی نیاز به استراحت پس از دستکاری های متعدد رادیو و تلویزیون را نشان می دهد بنابراین او در زمان “به خوبی سزاوار روز” در روز دوشنبه با توجه به مردم است.

<url> شناخته شده است به عنوان یکی از شلوغ ترین مردم در سرگرمی کسب و کار. قبل از coronavirus همه گیر او خواهد به طور منظم سفر به عقب و جلو در چشم قرمز از لس آنجلس به نیویورک به میزبان هر دو بت آمریکایی و زنده با کلی و رایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>