رایان رینولدز و بلیک سرزنده Donate 1 میلیون دلار برای تغذیه به کسانی که نیاز دارند در میان Coronavirus همه گیر

رایان رینولدز و بلیک سرزنده و در حال انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به. به عنوان رمان coronavirus یا COVID-19 همچنان به تعطیل کردن رستوران ها و دیگر مکان هایی که میلیون ها نفر در سراسر کشور این زوج اعلام کرده است که آنها خواهید بود اهدا $1 میلیون به دو سازمان است که در حال کار برای تغذیه به کسانی که نیاز دارند.

در یک پست در Instagram, رینولدز اعلام کرد که آنها خواهد بود اهدای پول به تغذیه امریکا و مواد غذایی بانک کانادا است. در این پست رینولدز اذعان کرد که گسترش این ویروس تا به حال به خصوص سخت اثر در سالمندان و کسانی که بدون مقدار زیادی از درآمد به یدکی. او همچنین خواسته هر یک از پیروان خود را که قادر به کمک به یک یا هر دو سازمان است.

رینولدز و پر جنب و جوش بودند ازدواج در سال 2012 و در حال حاضر سهم سه دختر با هم. رینولدز را تحسین کرد از کانادا در حالی که پر جنب و جوش است ، که ممکن است توضیح دهد که چرا زن و شوهر تصمیم به برجسته دو موسسات خیریه از طریق کمک های مالی خود را. پر جنب و جوش نیز ارسال شده است در مورد زن و شوهر اهدا انعکاس رینولدز تماس به عمل است.

“هر چند ما باید فاصله خودمان را برای محافظت از کسانی که این فرصت را به خود قرنطینه ما می توانید همیشه در ارتباط ماندن. به یاد داشته باشید تنها و جدا شده است. Facetime, اسکایپ را به یک ویدیو. به خاطر عشق است که می تواند سفر را از طریق تمام این” پر جنب و جوش نوشت در پست خود.

پر جنب و جوش اضافه قدردانی خود را برای کسانی که تا به حال تصمیم به گام تا خرید برای افراد مسن و یا ساخت ناهار برای کودکان.

“همه ما می توانید انجام دهید چیزی برای یک دیگر, حتی اگر آن را به سادگی ماندن صفحه اصلی” پر جنب و جوش نوشت.

در پیام او نیز خواسته کسی را به اطلاع همسرش که “احساسی فاصله” از مادر خود را در قانون است و نه یک چیز واقعی است. متاسفانه برای رینولدز, پر جنب و جوش مادر غیر قابل اجتناب است.

بسیاری از مشاهیر در حال حاضر وزن در بحران از سوفی ترنر و جو جوناس برای چندین ستاره که تست مثبت است. تام هنکس و ریتا ویلسون منتشر شد از بیمارستان دوشنبه پس از آزمایش مثبت برای این بیماری و دریافت درمان در استرالیا.

Idris Elba همچنین آزمایش مثبت برای این بیماری حتی اگر او نمی باید هر گونه علائم واضح است. البا مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس به دلیل او در معرض کسی که تست مثبت است. در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود البا به نام برای همبستگی در زمانی که جهان بیشتر تقسیم از آن تا به حال بوده است. او همچنین تاکید کرد بسیار واقعی طبیعت از بحران که آنها زندگی می کردند اما از طریق تشویق پیروان خود را به همدردی با کسانی که کمتر خوش شانس از آنها هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>