Polina Malinovskaya خود طرفداران زیادی به بحث در مورد در حالی که با پوشیدن مطلقا هیچ چیز. به عنوان کسانی که به دنبال روسی smokeshow در رسانه های اجتماعی می دانم Polina هرگز خجالتی وقتی که می آید به flaunting او قاتل رقم در انواع رسوا گروه از جمله, حالا, لباس زیر زنانه, محصول تاپ و مقدار زیادی از دیگر آشکار لباس را به عنوان به خوبی. در آخرین به روز رسانی است که به اشتراک گذاشته شده بر او را رسوا خوراک بمب فرستاده او طرفداران رها به طبقه.

در عنوان پست او geo-tagging محل خود را در لوگانو سوئیس که در آن او مطرح شده در مقابل یک دیوار سفید ساده و تا به حال یک تن از نور منعکس شده از بدن او. سیاه و سفید, شات سمت چپ کمی به تخیل با Polina رفتن کاملا برهنه و نشان او معروف منحنی از جمله سگي شکم و باب روز و دباغی ، بور, بمب های تحت پوشش تا قفسه سینه خود را با دست او و او عفت با او و نگاه هیچ چیز بی عیب و نقص.

برای تکمیل رسوا نگاه او بلند, بور, قفل جدا کردن به این طرف علاوه بر ظریف اما برنامه زیبا از آرایش که شامل خط چشم ریمل و رژ لب. پست جدید شده است زنده بر روی صفحه برای حدود یک روز است اما آن را در حال حاضر مورد توجه بسیاری از مدل 1 میلیون به علاوه طرفداران با مقدار قابل توجه از لایک ها و نظرات.

در علاوه بر این به بیش از 122,000, دوست, پست متصلب است تا بیش از 400 نظرات و این تعداد تنها همچنان به صعود. برخی از گیج طرفداران نظر بر روی عکس با بیحوصلگی حرف زدن بیش از روسیه و زیبایی قاتل شکل در حالی که دیگران بی شماری تصمیم گرفتند به استفاده از شکلک به جای کلمات. اکثر نظرات در انگلیسی اما طرفداران از سراسر جهان در زمان زمان به رها کردن گیج یک خط در تعدادی از زبان های دیگر.

“خیلی دوست داشتنی و زیبا” یک پیرو gushed اضافه کردن یک سری مختلف از emoji از جمله قلب و شعله های آتش به پایان دهید.

“سلام فرشتگان زیبا دختر بچه” یک دوم Instgrammer raved.

“بسیار زیبا است. این یک عکس شگفت انگیز” یک بیشتر اظهار نظر در علاوه بر این به یک قلب قرمز از emoji.

“شما آنقدر خیره کننده” یکی دیگر از chimed در.

قبلا Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که این بمب sizzled در یکی دیگر از NSFW نگاه کنید که زمان در شنا. رسانه های اجتماعی ستاره نگاه باور نکردنی, black pussy, زرق و برق دار رقم در دو قطعه لباس شنا که شامل یک پر تلالو بالای مثلث و یک جفت سفید کوچک پایین. این نحیف بالا به سختی تحت پوشش مدل قفسه سینه, نشان دادن مقدار زیادی از رخ و کف نشان داد او سرچشمه می گیرد. آن به عنوان جای شگفتی نیست که پست خود را به دست آورده یک تن از توجه از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im