روپیه افزایش 34 paise به 75.84 در برابر دلار آمریکا در اوایل تجارت

بمبئی: روپیه قدردانی 34 paise به 75.84 در برابر دلار آمریکا در اوایل تجارت در روز چهارشنبه ردیابی مثبت باز داخلی سهام و ضعف در دلار آمریکا.

معامله گران بازار فارکس گفت: شروع مثبت داخلی سهام پشتیبانی محلی واحد. علاوه بر بازار احساسات بهبود یافته بیشتر از کشورهای در حال اعلام تدریجی بلند کردن اجسام از مستندات است که انبیاء بوده و شامل عفونت کروناویروس.

در بازار بین بانکی ارز خارجی به روپیه باز در 75.94 پس از آن زمین به دست آورد و لمس 75.84, ثبت نام افزایش از 34 paise بیش قبلی آن نزدیک است.

در روز سه شنبه روپیه تا به حال حل و فصل در 76.18 در برابر دلار آمریکا.

“ریسک پذیری بهبود یافته به عنوان دولت از ایتالیا به نیوزیلند اعلام کرد کاهش محدودیت. بیشتر قطعات از ایالات متحده نیز می تواند راه اندازی مجدد کسب و کار هر چند بریتانیا گفته است که بیش از حد خطرناک برای استراحت دقیق مستند برای ترس از یک دوم شیوع” تکیه اوراق بهادار گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

بیشتر ارزهای آسیایی و بازارهای سهام را شروع کرده اند با سود و این کمک خواهد کرد بازار احساسات توجه داشته باشید اضافه شده است.

ضمن اینکه شاخص دلار که سنج دلار آمریکا با قدرت در برابر سبد شش ارز معامله شد 0.15 درصد در 99.71.

معامله گران گفت: احساسات سرمایه گذار باقی مانده شکننده نگرانی بیش از تاثیر شیوع کروناویروس در بازار داخلی و همچنین اقتصاد جهانی است.

در هند, مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 1,007 و تعداد موارد صعود به 31,332 روز چهارشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

تعداد موارد در سراسر جهان مربوط به این بیماری در حال عبور بیش از 31.38 لاخ و مرگ و میر را در صدر 2.18 لاخ.

در ضمن, داخلی ثبات نسبی بازار بورس و تجارت بود که یک نکته مثبت در روز چهارشنبه با معیار شاخص Sensex تجارت 286.02 امتیاز بالاتر در 32,400.54 و بسیار خوب تا 90.80 امتیاز در 9,471.70.

سرمایه گذاران خارجی باقی مانده خالص فروشندگان در بازار سرمایه به عنوان آنها را به فروش سهام به ارزش تومان 122.15 کرور در روز سه شنبه با توجه به موقت تبادل اطلاعات.

قراردادهای آتی نفت خام برنت جهانی نفت معیار رز 2.64 درصد به دلار 21 در هر بشکه رسید.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>